Lista ocen Volkswagen Golf III (806) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1019 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~junior
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jak na swoje gabaryty to super. W cztery duże osoby do Pyrogrodu i nikt nie marudził co 100 km, że musi się rozprostować:) Z przodu miejsca aż nadto, fotele mogłyby lepiej na boki trzymać. Z tyłu nikt do tej pory nie narzekał. Jeździmy zmianowo z kumplem on ma Audi B3, i w golfie z tyłu jest wygodniej. Łatwiej zapakować do niego 4 pasażerów niż ich bagaże
~wladek0706
Kombi 1.8 75KM 55kW
Z tym mogloby byc lepiej. Daje sie we znaki, ze to tylko kompakt. Z przodu jeszcze ujdzie, ale z tylu raczej miejsca wystarczy tylko dla 2 dzieci i psa. Jesli chodzi o przsstrzen kierowcy, to sam nie wiem dlaczego, ale nie moge sobie wciaz dobrac odpowiednich ustawien fotela. Mam 190cm i to chyba dlatego. Nizsi beda mieli Ok. Tak mysle.
~Łukasz J.
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Z przodu dużo miejsca nawet dla rosłych osób. Przydatna jest regulacja wysokości fotela kierowcy i kolumny kierownicy. Komfortowe fotele kubełkowe VW z przodu. Tylna kanapa wygodna, brak zagłówków we wczesnych wersjach. Trochę mało miejsca na nogi z tyłu ale nie jest tak źle. Plus za regulację wysokości pasów bezpieczństwa z przodu i z tyłu.
~Madziq
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Dla mnie super, miejsca bardzo dużo. Zazwyczaj jeżdżę sama lub z córką, sporadycznie stafi się, że kogoś przewoze, ale na miejsce nikt nie narzeka. Przy moich rozmiarach (155cm) potrafię prawie stanąć wyprostowana z tyłu bez najmniejszego problemu. Ciasno na pewno nie jest, jak na ten samochód to na prawdę jest dużo miejsca.
~Dża
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Szok i niedowierzanie - Pierwsze wrażenie po wejściu do Golfa. Z przodu miejsca podobnie dużo jak w do Astrze. Z tyłu... WIĘCEJ i to nawet od wersji KOMBI! Wysokie osoby nie będą miały problemu z miejscem na nogi. Spokojnie i komfortowo może podróżować do 4 dorosłych osób. Wsiadanie i wysiadanie nie sprawia za wielu problemów.
~H.R.
Hatchback 2.0 116KM 85kW
Przestrzeń dla kierowcy jest wręcz idealna, dużo miejsca na nogi i głowę, mam 190 cm wzrostu i jest bardzo wygodnie, nawet za mną na tylnej kanapie mieści się dorosła osoba, może nie takiego wzrostu, ale zawsze coś. Wiadomo, że nie jest to samochód, którym każdego dnia będzie podróżować 5 osób, ale okazjonalnie czemu nie.
~blu99
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Nigdy mi (175cm) nie brakowało miejsca jako kierowcy, a i pasażerowie nie narzekali na jej brak. Regulacja fotela kierowcy w dwóch płaszczyznach dodatkowo ułatwiała znalezienie optymalnej pozycji w samochodzie. Jeśli chodzi o przestrzeń na bagaże to 340l byłoby wystarczające jednak butla z LPG w bagażniku to głupi pomysł.
~maciej1233@o2.pl
Hatchback 2.0 116KM 85kW
Mam wersję 3-drzwiową. Z przodu miejsca jest naprawdę dużo.. W dodatku auto posiada super wyprofilowane fotele kubełkowe (na szczęście wejdzie w nie również osoba o większej posturze). A tyłu nie obchodzi mnie ile ma miejsca bo nikogo tam nie wożę. czasem torbę z zakupami, więc jest tam jak dla mnie miejsca wystarczająco...
~qba
Hatchback 1.6 75KM 55kW
To duży plus golfa. Jak na samochód tej klasy to jest w nim du żo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Posiada też stosunkowo przyzwoity bagażnik. Dużym minusem są wyjątkowo niewygodne siedzenia przednie. Przy długich przejazdach tragedia. Lepsze są kubełki w bogatszych wersjach, ale też nie należy spodziewać się cudów.
~baxter
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu nie ma problemu. Autko jest wmiare szerokie. Nie stykam sie lokciem z pasazerem z boku jak to ma miejsce we fiacie siena/palio. Z tylu tez nie jest zle, ja nie mam problemu ale mierzę 175cm wzrostu. Chce dodac ze tylna kanapa jest bardzo wygodna. Przednie fotele moglyby byc bardziej miekkie.