Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi (300)

~Wilk132@op.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam go od 5 lat.Oceniam 2 raz ponieważ jestem bogatszy o nowe doświadczenia.(nie patrzcie na opinnie ludzi którzy dopiero co kupili auto i już biora się do oceny). Jest to samochód na wskroś przeciętny taki dla Kowalskiego. Na temat wyglądu nie ma co wiele pisać , jaki jest golf każdy widzi ja go zaakceptowałem, mi się podoba. Zrobiłem przez 5 lat 60 tys , wiem że to niewiele ale ogólny przebieg to 290 tys. a to już coś. Auto ogólnie bardzo...
~Szyszon
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta, jest wygodne i tanie w eksploatacji, zarowno jesli chodzi o ceny czesci jak rowniez koszty tankowania.
~kawonzsuetam@gmail.com
Kombi 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Ot, Golf IV tyle, że bardzo szybki. I tak mamy w nim wszystko to co w dobrze wyposażonym Golfie IV plus rakietowe przyspieszenia i nieprzeciętne właściwości jezdne, co boleśnie zostało okupione drastycznym pomniejszeniem bagażnika (tylny dyfer) i podwyższeniem ceny części zamiennych. Niestety oprócz niesamowitych osiągów samochód jest tylko dobry. Szukałem szybkego samochodu na trasy, zapewniającego spokój i komfort, a dostałem usportowiony...
3,5
~jachukruk
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Trochę różnych usterek, ale ogólne wrażenie dobre. Na co dzień jeżdżę po mieście i do tego samochód jest odpowiedni. Jedyne co mi doskwiera do długi czas rozgrzewania. W trasie przy większym obciążeniu niestety nie najlepiej się zachowuje.
~MuryJerycha
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
kompakt kombi i TDI to świetne połączenie. Autko jest pakowne, bezawaryjne i bardzo oszczędne Zawieszenie dobrze znosi polskie drogi a silnik dobrze znosi polskie paliwo (i niech ktoś nie opowiada, że na tzw. dobrych stacjach można bezpiecznie tankować- po prostu jest tylko drożej). Ceny części wysokie, na szczęście są zamienniki. Utrata wartości niewielka. Kolega ma Alfe 156 ten sam rocznik, kupił drożej ode mnie teraz wartość Alfy jest...
~zq
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Golfik jest solidnie wykonany. Bardzo cieszę się z zakupu. Przy delikatnej jeździe bardzo oszczędne. Niezawodność i właśnie bardzo ekonomiczna jednostka napędowa to chyba główne zalety tego samochodu.
~Robert Michalski
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
yes,yes yes!! Naprawdę polecam. Jeśli komuś nie zależy na fajerwerkach(wygląd nie porywa ale może się podobać) niech śmialo kupuje. Wiadomo że istnieją lepsze auta, ale kompakt kombi w tych widelkach cenowych tylko ten. Corolla droższa, focus rdzewieje itp.
3,1
~uświadomiony użytkownik
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Zawór EGR zawalony sadzą.Problemy z odpalaniem z tego powodu.Co chwilę zapala się jakaś kontrolka sygnalizująca najdziwniejsze komunikaty po niemiecku.Falujące obroty silnika. Niezła dynamika i elastyczność (Silnik)
~właścicel golfa
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Bardzo przyjemny samochód. Daje dużą satysfakcję z jazdy. Bardzo polecam wersję z tempomatem i podłokietnikiem. Na długie dystanse bez tempomatu ciężko. Pod względem właściwości jezdnych, dynamiki, precyzji wykonania itp. jest bez porównania lepiej niż w autach "z wyższej klasy" np. mondeo czy laguna. Znajduje to odzwierciedlenie w cenach - nowszą i lepiej wyposażoną lagunę można kupić taniej niż golfa!
~ManiekZZR
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
jest to auto bezawaryjne a przy tym dynamiczne, silne i oszczędne jeśli zdecydujecie się na używane auto z grupy vw/audi to kupcie je tylko z dieslem 1,9 101, 130 lub 150 koni dodam, że jednostka 1,9 Tdi 101 koni jest produkowana po dzień dzisiejszy jako odmiana 105 konna
Volkswagen Golf IV Kombi