Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2006 (24) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sokol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Dwumas - chyba normalnie - siada po 240 kkm Turbo - mam już drugie i podchodzi regeneracja Troche fiksuje mi elektryka - a to czujnik poduszki bocznej, czasem błąd immobilisera - drobiazgi. No i oświetlenie wewnętrzne - ale ja mam chyba problem z klapą bo zamiast oświetlenie właśnie pojawia się sygnał otwarcia klapy ;p
~jb
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
musiałem wymienić łożysko w prawym tylnym kole - wymiana wyłącznie w całości z piastą spory koszt, po za tym musiałem wymienić szybę przednią - dostałem strzał kamieniem z pod TIR-a - ale to już zdarzenie losowe. Teraz będę musiał wymienić tarcze hamulcowe z klockami no i amortyzatory z tyłu.
~Pies
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Turbo skrzynia blachy elektryka zawieszenie a nawet potrafi dostac samozaplon oleju w turbo i wtedy brakuje skali na obrotomierzu a czesci z silnika leza na ulicy
~zq
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na razie nic poważniejszego się nie działo (wymieniłem jedynie sprzęgło, z czym można się liczyć przy takim przebiegu). Poza tym - \"odpukać\" - wszystko jest OK
~marcin
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
nie miałem ,poza zdarzeniem kiedy jechałem polną droga i zahaczyłem o wystający kamień ,co skutkowało dziurą w misie olejowej wielkości pięści
~Marcel bb
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
USTERKI? hm,przeplywomierz,troche elektryki(alternator)jak jezdzisz po miescie tylko to lepiej olej wymienic juz po 5tys,dla dobra silnika.
~Berlioz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Tu trochę lepiej, często pada turbina przy jeździe w mieście, intercooler jest delikatny potrafi być nieszczelny.
~Arrow607
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
uklad elektryczny lubi nieraz dac o sobie znac ale jak narazie jest spokuj wystarczylo wymienic jedna kosteczke:P
~Szyszon
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Z powaznych awarii to awaria przekladni kierowniczej (rozszczelnienie). Ale przy tym przebiegu to do wybaczenia.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
5,8
~RafaL
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Przy okolo 230000 usterka dotyczaca turbinki - okazalo sie przeplywomierz. reszta bez zarzutu.
Volkswagen Golf IV Kombi