Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2006 (28) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szyszon
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na miekkie kombi auto trzyma sie drogi wspaniale (ESP na wyposarzeniu), przy tym dobrze wybiera nierownosci. Na plus dodam ze zawieszenie jest bardzo wytrzymale i rzadko jest problem z wymiana elementow gumowo metalowych. W porownaniu do Peugeot 306 o niebo lepiej (tam wymienialem silentblocki co 1 rok). Bardzo polecam wersje z ESP, w ktorym takze jest zintegrowana kontrola trakcji, zima dla takiego auto nie jest zadnym wyzwaniem (dopóki...
~Sokol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wytrzymały, bez wodotrysków. Zapewniający pewne trzymanie w zakrętach. W moim aucie zauważyłem , że ogromną rolę ma rodzaj ogumienia - różnica jest na prawdę bardzo odczuwalna. Ja mam 205/55 R16 - trochę rzuca w koleinach, ale na suchej auto idzie jak po szynach. - Coś kosztem czegoś.
~jb
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
jak na zwykłe kombi to dobrze jak nie bardzo dobrze, auto nie skacze nie myszkuje raczej komfortowo na nasze drogi w sam raz, bardzo trwałe zawieszenie po ponad 100 000 km wymieniłem dwa razy wymieniłem łączniki stabilizatora
~arbuko@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jesli chodzi o komfort jazdy nie jest to moze Bentley, ale auto zachowuje sie pewnie na drodze. Nie zaskakuje nad- ani podsterownoscia. Mam wersje kombi z twardszym zawieszeniem i wiekszym rozstawem osi - bez zarzutu.
~zq
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Autko dość twarde - wcześniej jeździłem Daewoo Espero i wyglądało to całkiem inaczej (zwłaszcza w ostrych zakrętach). W przypadku Golfa nie mam problemu z tym, że muszę się zastanawiać, jak on pojedzie :)
~marcin
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
ok Po 270 tyś wymieniłem jeszcze oryginalne amortyzatory na kayaba ,przekładnia ok ,wahacze ok, częściej trzeba wymieniać gumy pod stabilizatorami co ok 40-50 tyś km
~Berlioz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto bardzo dobrze się prowadzi, kierownica stawia lekki opór, dzięki czemu lepiej czujemy auto, ale spokojnie można kręcić ją jedną ręką.
~Maniek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj podobnie, nie mam pochwał ani zastrzeżeń. Jest to raczej miękkie zawieszenie, które buja autem lecz nie jest to bardzo odczuwalne.
~jacho1804@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dobry układ jezdny jak na tę klasę auta,,, bdb kompromis pomiędzy twardością a komfortem biorąc pod uwagę nasze DZIURAWE! szosy. Trwałość podziwu godna.
~RafaL
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto bardzo dobrze sie prowadzi. Od jakiegos czasu 280000km przy skrecaniu wydobywa sie dziwny dzwiek z przednich kół.
Volkswagen Golf IV Kombi