Lista ocen Volkswagen Golf V (470)

3,5
~Rafał_73_N
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Całokształt ok poprostu ja lubie takie twarde auta Zszokowało mnie tylko jedno delikatny łuk i nie ma auta - ten sam łuk ten sam testowałem - wiem to chore ale peugotem 307 pandą renault - wszystkie zastępcze - bez problemu podobna predkość - ale było sucho wszystko przeszło - golf nie :(
~thopson23
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
jetem zadowolony. miała być corolla ale obsługo w salonie była do bani wię poszedłem do vw i na razie nie żałuję. MINEŁO 4 LATA I 60 000 KILOMETRÓW. DUŻYMI LITERAMI DOPISUJĘ BIEŻĄCE UWAGI. ZMIENIAM RÓWNIEŻ OCENĘ GWIAZDKOWĄ. GENARALNIE NADAL JESTEM ZADOWOLONY I POLECAM.
~w1986@wp.pl
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Po przeczytaniu mojej oceny szczegółowej chyba bezcelowe jest podsumowanie, ale powiem krótko - POLECAM! Doskonałe właściwości jezdne, dobra ergonomina wnętrza, wygodne fotele, dobra tapicerka i czego brak w wcześniejszym opisie - bezpieczeństwo zapewnione na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowlony.
~Pawik
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
To moja druga opinia po przejechaniu kolejnych 50tys. km od poprzedniej przy 16tys. km. VW Golf V to dobry samochód. Nigdy mnie nie zawiódł. Jak się o niego dba - m.i.przeglądy, rozważne traktowanie turbiny, bieżąca kosmetyka, unikanie dziur na drodze - odwdzięczy się z nawiązką.
~Paweł
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Ok, ale od VW można wymagać więcej. Osobiście nie lubię skrzyń gdzie czuć opór przy wrzucaniu biegu. Mam od razu skojarzenie z traktorem :). W Golfie plusie z tym samym silnikiem skrzynia jest zupełnie inna, bardziej miękka bez oporów, przyjemnie się wrzuca biegi. Najlepszy wzorem skrzyń w VW jest skrzynia do silnika 1.2 55km montowana i w polo i w foxie. Jak ktoś jeździł, to wie, że skrzynia to prawdziwy mistrz - gładko i precyzyjnie... (Skrzynia biegów)
~TSI Z
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Silnik \"SUPER\",doskonała elastyczność, super przyspieszenie, niskie spalanie przy normalnej jeździe bez szaleństw na drodze. Gdy silnik nagrzeje się po ok. 2 km jazdy, to go nie słychać. (Silnik)
~Panek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Auto bardzo ładne i praktyczne, bagażnik jest dosyć spory. Jednakże auto nie jest przeznaczone dla rodziny 2+2. Auto maksymalnie pasuje do 2 osób.
~kristatos
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Bardzo przyzwoity samochód, w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Oczywiście stylistycznie żaden fajerwerk, ale to też ma swoje zalety. Znakomity silnik TSI to największa zaleta tego samochodu. Do pełni szczęścia brakuje tylko skrzyni DSG.
~szmigiel
Hatchback 1.4 80KM 59kW
Jestem naprawdę bardzo zadowolony z tego auta. Golf właśnie niczym szczególnym się nie wyróżnia, ale jako całokształt to świetne auto, bardzo dopracowane. Docenia się komfort, prowadzenie, wykończanie.
~madman
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Główne kryteria jakimi się kierowałem przy zakupie auta: musi mieć porządną klimę i silnik. I nie zwiodłem się. Brałem pod uwagę: Fiata Bravo (za mało miejsca z tyłu i dużo trzeba dopłacić żeby nie mieć golasa), Hyundaia i30 (całkiem fajny), Skodę Octavię (droga ta skoda się zrobiła), Astrę III (porażka z silnikami), Focusa (ceny z kosmosu), nowego Mitsu Lancera (ekonomiczny to on nie jest), Hondę Civic (ufo, cena też nieziemska). Za niecałe...