Lista ocen Volkswagen Jetta (544)

~Ole-ole
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Ogólnie to fajne auto. Nazywane przez niektórych małym Passatem lub "dziadkowozem". Od większego brata niestety gorzej wykończone w środku, ale w wersji Highline i ze świetnym silnikiem CZDA mimo wszystko polecam. Jazda należy do przyjemności.
~Rafał
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak na samochód który ma już 13 lat bardzo dobrze wykonany, autem jeżdżę od 5 miesięcy zrobiłem nim już około 20 tys km i jestem pod wrażeniem. Świetnie trzyma się drogi, ma bardzo wygodne fotele na dłuższe trasy (zbawienna jest regulacja odcina lędźwiowego), gdy wsiadasz do auta czujesz się jakbyś był jednością.
~Marek
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
To już 3 rok jak zwiedzamy Jettą Europę :-). Rodzina czteroosobowa, 3 rowery na haku i jeden na dachu, do tego box. Nigdy nas nie zwiodła i tak też było w tym roku. Z tym, że teraz odległość była naprawdę spora - blisko 5000 km w niecałe 3 tygodnie. Gaz mam założony od 3 lat, zrobione blisko 80 tys km i zaoszczędzone mnóstwo kasy. Na samych wakacjach tegorocznych w kosztach paliwa zostało ponad 1500 zł :-). Auto bezawaryjne, jeżeli tylko jest...
3,2
~Bart
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Na wstępie powiem tylko, że nie kupił bym to ponownie, bo wybrałbym Golfa 7 Variant. Nie znaczy to jednak że jestem z niego niezadowolony. Auto budzi mieszane uczucia. Z jednej strony duże i przestronne wnętrze (Jak na kompakt), z drugiej strony bardzo przestarzały, fatalne, twarde i skrzypiące materiały wykończeniowe, brzydka tapicerka. Widać gołym okiem, że auto produkowane w Mexyku. Golf 7 jest epokę nowocześniejszy, choć sprzedawane były...
1,9
~Patryk S
Sedan 1.6 FSI 115KM 85kW
DRAMAT - To słowo najlepiej opisuje ten samochód. Jettę kupiłem z przebiegiem 80000km bezpośrednio od pierwszego właścicela, który serwisował ją do 2014 (68000km) roku w ASO - znałem całą historię samochodu. Myślałem, że to był strzał w dziesiątkę. Myliłem się.  Bardzo. Więc zaczynamy! Silnik - Tragedia. Rozciągnięty łańcuch rozrządu, napinacz nietrzymający ciśnienia, prawdopodobnie uszkodzony wariator. No szlag! Przy takim przebiegu?...
~Ianek
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Z czystym sumieniem polecam (przynajmniej nowy, co będzie przy dłuższej eksploatacji? Pożyjemy zobaczymy) . Spokojnie może konkurować z większym Passatem. Ja jestem zadowolony i osobiście żałuję, że nowa jetta nie bedzie sprzedawana w Europie. (przynajmniej na razie).
~radeq658
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto kupiłbym jeszcze raz z tym samym silnikiem. Oczywiście z czystym sumieniem ;)
~Przemo
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Kupując samochód do wyboru miałem Mazde 3 w sedanie, Skode Rapid oraz Octavie. Jestem bardzo zadowolony że wybór padł jednak na Jette. Fakt, samochód drogi w porównaniu do reszty ale różnice widać po wykończeniu i prowadzeniu. Wybrałem wersje Highline i w sumie dobrałem całe możliwe dodatkowe wyposażenie. Cennikowo 105 tysięcy jednak dostałem potężny rabat więc samochód wyszedł taniej niż konkurencja bez rabatów.
~Maciek
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Nastawiałem się na kupno kombi (Golf Variant, Octavia Combi), ale znalazłem ciekawy używany egzemplarz poleasingowy w dobrej cenie, małym przebiegiem (48 tys. po 3 latach) i fajnym wyposażeniem, i że auto okazało się spore, dałem mu szansę i nie żałuję.
~Fryderyk B.
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Po "doświadczeniach" z BMW (a.k.a B.M.W.) jestem ostrożny w ocenie, niemniej daję wysoką notę, bo jak do tej pory auto dostarcza nam wiele radości. Szczegóły poniżęj - i wyjaśnienie, czemu 4 a nie 5.
Volkswagen Jetta