Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting (22) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomS
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Jest to najnowsza wersja po faceliftingu. Na pierwszy rzut oka samochód sprawia duże wrażenie a niewprawne oko może go nawet pomylić z Passatem. Zresztą kiedy oglądałem pierwszy raz reklamy Jetty myślałem że to kampania Passata rusza. Przesiadłem się do niego z Corsy więc trzeba było na nowo uczyć się manewrowania i parkowania nim. Zajmuje sporo miejsca w porównaniu z oplem. Pierwsze wejście do kabiny i od razu wątpliwości ustąpiły. Różnica...
~brdg83
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Świetna widoczność do przodu. Stosunkowo wąski przedni słupek nie ogranicza pola widzenia. Do tyłu też nie jest źle. Jednak przy parkowaniu bardzo przydają się czujniki, które mam z przodu i z tyłu. Nie wyobrażam sobie braku tych czujników z tyłu. Bagażnik jest długi i w ogóle nie widać gdzie się auto kończy. Czujniki parkowania załatwiają sprawę.
~Marek Architekt
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Przy tradycyjnym cofaniu ze skręconą szyją słupki stanowią pewien problem, rekompensowany czujnikami cofania. W porównaniu z Audi A6 Avant z 2000 roku jest idealny, które jednak są zbyt "gadatliwe" - przydałby się podział dźwięków na tył i przód, bo trudno się przyzwyczaić do rozróżnienia dwu tonacji dźwięków.
~marek_gransicki
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
A 6, z wiecznie psującym się zawieszeniem jeździło się trochę przyjemniej, może dlatego, że dłuższy i cięższy, ale w sumie naprawdę wszystko jak należy i rzadko czego się doczepić. Ponarzekałem wcześniej na hałasy, które psuły efekt - po zmianie opon już tego nie ma.
~Ole-ole
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Do tyłu niewiele widać. I albo ktoś szybko wyczuje gdzie się kończy tylny zderzak, albo z pomocą przyjdą bardzo dobre fabryczne czujniki PDC. W pozostałych kierunkach widoczność przyzwoita. Bixenony zapewniają przyjemność jazdy nocą.
~Przemo
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Samochód jak pisałem wyżej jest bardzo fajnie zestrojony i zapewnia komfort nawet na fatalnych drogach. Jeśli chodzi o wygodę to sportowe fotele są naprawdę wygodne i pozwalają na dłuższe trasy bez żadnych problemów.
~Ianek
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Konfort parkowania ułatwiają czujniki cofania, także z przodu, bez nich byłoby trudno znaleźć początek i koniec pojazdu. Bez nich cofanie byłoby problemem. Niezła widoczność w lusterkach.
~Paweł
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto ma czujniki parkowania z tyłu i przodu z wizualizacją na ekranie radia. Jak to w sedanach, czujniki są bardzo pomocne bo widoczność do tyłu jest ograniczona. Co do przodu brak zastrzeżeń.
~Willi
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
dobrze widać w każdym kierunku, może trochę gorzej do tyłu ale mam kamerkę cofania i daje rade, żona też nie ma większych problemów przy cofaniu i parkowaniu tyłem.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting
6,4
6,4
~Bart
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Dobra widoczność do przodu, z tyłu słabo, parkowanie bez czujników byłoby katastrofalne. Jednak czujniki przód i tył załatwiają sprawcę.
Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting