Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting (22) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrzej
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
jak na tą klasę jest bardzo dobre ,słyszalny szum opon przy większych prędkościach ,ale to w dużej mierze przez szerokie opony 225/45/17,chociaż muszę przyznać ,że opony Dunlop to trafny wybór do tego auta, mimo wszystko cicha i oszczędna a przy tym komfortowa i bezpieczna.
~Ole-ole
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Rewelacja, choć wydaje mi się że Golf VI 1.4 TSI CAXA był trochę cichszy w środku. Nawet taki detal jak odgłos zamykania centralnego zamka w Jetcie i Golfie mówi o tym że w obecnym aucie przyoszczedzono w fabryce w Meksyku na materiałach wygłuszających.
~Fryderyk B.
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Samochód jest wyciszony wystarczająco. 140 km/h i można rozmawiać spokojnie, mużyka też może gra na umiarkowanym poziomie. Silniczek słychać, ale nie przeszkadza, szum z zewnątrz nie jest zauważalny (w czasie jazdy człowiek się przyzwyczaja).
~Marek Architekt
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Tu zaskoczenie! Z jednej strony cichy silnik, a drugiej wyraźny szum opon. Może gdyby zagłuszał go motor, to nie zwracałby uwagi. Może to kwestia "oszczędnych" opon? Na razie nie stać mnie na zmianę opon, więc będą sobie "wyły".
~TomS
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Auto fajnie warczy po uruchomieniu silnika. Charakterystyczny dźwięk jest wydawany. W czasie jazdy jest cicho i komfortowo. Samochód najlepiej jeździ przy obrotach silnika sięgających 2 tys./min
~marek_gransicki
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Wymieniłem oryginalne opony na Michelin Crosclimate i muszę przyznać, że o hałasach zapomniałem. Teraz z kolei lubię słychać jak silnik sobie mruczy... fajna sprawa
~Bart
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Do 120km/h jest ok do 140km/h jest znośnie. Powyżej jest fatalnie. Najbardziej przeszkadza Szym powietrza oraz silnik pracujący na piątym biegu.
~Przemo
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
W samochodzie jest cicho w każdych warunkach. Przy większych prędkościach można spokojnie rozmawiać i w ogóle nie czuć ile się jedzie.
~Paweł
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Silnik pracuje cicho, praktycznie go nie słychać. Jedyna uwaga to praca zawieszenia, są auta gdzie co pracuje ciszej.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting
6,4
6,4
~Willi
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
troszkę słychać szumy z opon przy większych prędkościach ale ja się przyzwyczaiłem i nie przeszkadza mi to
Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting