Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi (236) - Silnik

Na liście zabraknie 179 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Kombi 1.8 75KM 55kW
Silnik spoko jednak troszke za słaby jak na te gabaryty. Przy przebiegu 310000 km musiałem wymienić pierścienie ale to są uroki jazdy na gazie;) Jak bym miał znowu kupić to autko to wybrałbym silnik 2.0 115km
~Hrabja Miły III
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Jest dosc mulowaty... ale w koncu co narzekac na 68 koni co na ciagnac 1200 kilo. Ale tak w miescie moze byc. Trasa juz mniej ciekawie. Duzy plus za trwalosc byl tyko raz w remoncie silnika :) przy 224 tys km
~elbaton@xl.wp.pl
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Dawniej chodził super cichutko tylko teraz tak chałasuje ale przebieg ... Nadal jednak jak zawsze wciska w fotel, ma super przyspieszenie. Elastyczność b. przyzwoita!Dzięki niemu to super szybkie kombi!
~Albert
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
1.9 TD silnik niezniszczalny, prosty w konstrukcji, łatwo samemu naprawić tylko chęci i poznanie budowy silnika. Silnik ciągnie idealnie. Nie ma dla niego wyzwań.
~Karol
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
silnik idealny do ekonomiczniej jazdy, bylby ideałem lecz brakuje mu troszke mocy :( podoba mi sie odgłos pracy silnika gdy dodaje sie gazu jak mowi moj sąsiad \"pięknie mruczy\"
~daszy
Kombi 2.0 115KM 85kW
Kultura pracy silnika ogólnie na przyzwoitym poziomie, ale niestety jego osprzęt potrafi być kapryśny. W przeciągu 3 lat wymieniłem już dwie cewki i czujnik Halla.
~Olaf
Kombi 1.8 90KM 66kW
to już mój czwarty VW 1.8, te silniki są wspaniałe, mało palą i są absolutnie bezawaryjne, fakt: w golfach II i III nadają dynamiki jazdy, w passacie...ale nie jest aż tak źle...
~WaQ
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
Kultura pracy i elastyczność OK, równa praca (na benzynie oczywiście - bo na gazie już gorzej) i wspaniałe brzmienie. Wiecej na temat silnika w części niezawodność.
~ToPeR
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Pracuje równiutko i przepięknie klekocze - jak to diesel. Jeździłem Astrą benzynową i ma trochę bardziej elastyczny silnik. Dlatego odejmuje za słabszą elastyczność silnika.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3 Kombi
7,4
9,6
9,5
~Mariusz Romnicki
Kombi 1.8 90KM 66kW
Silnik przy swojej pojemności i wadze samochodu zaskakuje elastycznością na niskich i średnich obrotach, jednak żeby lepiej przyspieszać potrzeba większej jednostki.
Volkswagen Passat B3 Kombi