Lista ocen Volkswagen Passat B3 (363) - Całokształt

Na liście zabraknie 350 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~samochodziarz
Kombi 2.0 115KM 85kW
dobre auto jak sie dobrze poszuka i bez napalania to sporo się pojeździ, na licznik nie ma co patrzeć bo na bank 99% mają kręcone
~jackass
Kombi 2.0 115KM 85kW
Super auto za te pieniądze!!! Radze unikac "okazji" za 3 tys Silnik wytrzymuje 500tys km bez remontu!!!!!!!!!!
~marcinb4
Kombi 1.8 90KM 66kW
Idealny wózek dla rodziny, aby nie zaburzyć rodzinnego budżetu, wygodny, pojemny, dość tani w utrzymaniu - a na pewno bezawaryjny.
~koniczynka47@tlen.pl
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
jako totalny laik samochodowy zadowala mnie mała awaryjnośc auta,komfort jazdy oraz łatwa dostępnośc i w miare tanie części zamienne.
~makuuu@wp.pl
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
jak dla mnie jest bardzo dobry ma pewne wady ale brakuje mi to posredniej oceny bo postawilbym 4.7 gwiazdki :)
~BAX
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
DOSKONALE AUTO DLA KIEROWCY O ZACIECIU SPORTOWYM KTORY MA RODZINKE,I JEST CZYM PRZYCISNAC I STARA MOZNA UPCHAC.....DO BAGAZNIKA
~Paweł
Sedan 1.8 90KM 66kW
Auto jest niezawodne, duże i wygodne. Mam go od roku i przejechałem 33 tys. bez żadnych napraw. Bardzo polecam!
~Kubek21
Kombi 1.8 90KM 66kW
Za takie pieniądze jest to wspaniały samochód. duży, wygodny. wersja kombi idealna do prowadzenia małego biznesu. POLECAM!!!!
~GENIUSZ
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
auto trafiło mi sie zawaliste tylko regularnie należy wymieniać olej i filtry,oraz dbać o koserwaćje i lakier

Volkswagen Passat B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sq1
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
słabe punkty: denerwujące drobiazki, jak klamki, zapalniczka,... oraz konieczność zmiany silnika zamiast rozrządu.