Lista ocen Volkswagen Passat B3 (363) - Całokształt

Na liście zabraknie 350 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kacper
Kombi 2.0 115KM 85kW
dla mnie jest super pasuje mi na maxa tylko w zime ostro szroni bo nei ma grzania na tyl,ale ogolnie rewelacja i jak na taki przebieg zarypiascie
~arturbart@interia.pl
Kombi 1.8 75KM 55kW
z wiekiem niektóre elementy tapicerki mogą się poluzować i zaczynają irytująco drgać, ale materiały sa dobrej jakości i zbyt szybko się nie zużywają
~Mk
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Bardzo dobre auto do typowej jazdy a punkty A do punktu B. Niezawodny mimo dużego przebiegu. Nigdy nie zawiódł. POLECAM
~pawelekn
Kombi 1.8 16V 137KM 101kW
Samochód świetny, duży, przestronny, godna pochwały ilość miejsca z tyłu, dosłownie można biegać lub rozstawić stolik na campingu :)
~macios
Kombi 1.8 90KM 66kW
autko to wół roboczy który nigdy nie zawodzi i w zadnych warunkach pogodowych.Czy lato czy zima chodzi bez problemu.
~Radzi0
Sedan 1.8 90KM 66kW
Autko pozytywnie wpływa na samopoczucie, lecz zawOdzi napięcie w światłach przednich , przez co trzeba dorzucić przekaźnik dodaTKOWY
~NIGDY WIECEJ PASSATA!!!
Sedan 2.0 115KM 85kW
pomijając kwestie techniczne, auto w ogóle bez polotu i finezji, lubię styl lat 90 ale to już było za dużo dla mnie
~łasuch
Sedan 2.0 115KM 85kW
auto jak auto z punktu a do punktu b przyjemnośc z jazdy ZERO jak wozem drabiniastym moim zdaniem przereklamowany
~Michał Lesicki
Kombi 2.0 115KM 85kW
Ogolnie poza karoserią i prowadzeniem złom totalny. Przereklamowany samochód na dodatek drogi. O wiele za drogi.
~remix
Sedan 1.6 72KM 53kW
niezawodny, duży, wygodni i komfortowy samochód, mała moc silnika, więc ciężko przyspiesza ale mało pali, nie psuje się