Lista ocen Volkswagen Passat B3 (363) - Całokształt

Na liście zabraknie 350 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robert
Sedan 2.8 VR6 174KM 128kW
Samochód oferuje naprawde dużo miejsca a silnik zapewnia przyzwoite osiągi.Dobrze znosi polskie drogi.Na plus można zaliczyc niskie koszty naprawy zawieszenia.
~PRZEMAS1981@INTERIA.PL
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
To moje pierwsze auto, znajomym się nie psuje ale ja mam go dosyć choć go lubię. Na urlop idealne a po mieście też całkiem fajnie się jeździ.
~Olaf
Kombi 1.8 90KM 66kW
wg mnie idealne auto...za małą kasę poważny, bezawaryjny i bardzo oszczędny samochód...jak ktoś ma do wydania 4-5tys. zł można kupić fajne auto...
~olafek
Kombi 1.8 90KM 66kW
auto jest idealne....dla tych co nie maja wymagan sportowych...ja uznaje dwie marki: VW i BMW..passat jest super..ale nie dla sportowcow:)
~zuk_1973@o2.pl
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
jak na swój wiek i ilość przejechanych kilometrów oraz innych czynników to doskonale. Auta produkowane obecnie nie wytrzymałyby połowy tego co mój passat
~Karol
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Duży przestronny samochód do normalnego użytkowania, szkoda że już nie produkują nowych(mogli by zmienić belke na zawieszenie wielowachaczowe)
~kincior
Sedan 1.8 90KM 66kW
Chcę go sprzedać, bo ma już swoje lata. Kupiłbym Passata B5, ale recenzje są nie najlepsze, B3 jest bardziej niezawodny! No i ceny części są ok.
~zealot
Kombi 1.8 90KM 66kW
Jak na kombiaka jest nawet przyzwoity. Denerwujaca jest jedynie wszechobecnosć tandetnego plastiku i zamki których nie da sie otworzyc zimą.
~mario 29 espańol
Kombi 1.8 107KM 79kW
naprawde dobre auto,wczeniej jezdzilem 190 i seatami ale passat mile mnie zaskoczyl.myslalem ze to o90spale przepakowane auto a tu niespodzianka(mila)

Volkswagen Passat B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Karol
Sedan 2.0 115KM 85kW
Mimo iżto nie ideał ma klimat i za to go lubię.Plusy:układ jezdny, widoczność, ergonomia; minusy:usterki, wyciszenie, ekonomia i koszty utrzymania.