Lista ocen Volkswagen Passat B3 (363) - Całokształt

Na liście zabraknie 350 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pietrucha
Kombi 1.8 90KM 66kW
duze i wygodne auto idealne dla rodziny bogate wyposazenie "komfort edition" polecam kombi,doskonala jazda z przyczepa, wdzieczny bezawaryjny pojazd
~dwd
Kombi 1.8 90KM 66kW
bardo jest trardy ale za to solidny. Blache ma doskonała jeszcze nie ma wyprysków. Tylko te plastiki w środku są zbyt czrne i przez co wnetrze jest ponure
~DAWID(KLOCEK) gg:6038293
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
NA 5 TAKICH AUT JEST MALO NA RYNKU. A SA DOBRE I NIE ZAWODNE. SZKODA ZE GLOSNIKI SA ZAMONTOWANIE NA DESCE ROZDZIELCZEJ BO WYDOBYWA SIE Z NICH SLABY DZWIEK...
~Łukasz
Sedan 2.0 115KM 85kW
za drogi, Radzę wszystkim żeby przed kupnem zwracali szczególną uwagę na przebieg. Passat kupiony z przebiegiem pow.200000km to pieniądze wyrzucone w błoto.
~klaudiusz.k@poczta.fm
Kombi 1.8 90KM 66kW
to nie auto to czołg i do tego strasznie wygodny i nie zawodny samochód nie do zajechania dużo miejsca średnie spalanie poprostu super!!
~mmacio@poczta.fm
Kombi 1.8 107KM 79kW
Autko starsze ale trzyma się w cenie poza zużywaniem się klocków szczek i amortyzatorów nie mam większych problemów. Myśle że jest wart swojej ceny
~komar@hbz.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
auto spisuje sie bardzo dobrze, jednak wiek robi swoje (ostatnio wymiana uszczelki pod glowica, nagrzewnicy, pompy wodnej, poduszek pod silnikiem)
~ARANO
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
passaty to bardzo udane samochody, a kto uważa inaczej chyba nigdy nie jeździł tym samochodem, albo miał jakiegoś rozbitego trupa z zagranicy
~bohdanek@tlen.pl
Kombi 1.6 72KM 53kW
bardzo solidnie wykonane i trwałe auto.przez ostatnie 60 000km,a kupiłem gdy miał 240 000,nie miałem żadnej(!)awarii.nie ma również śladów korozji.polecam.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3
7,4
9,5
~grzezalew@idea.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Jak bedę zmieniał auto, będę szukał Passata w benzynie, kombi. Ztym, że tak duzej przestrzeni nie oferuje już żaden z modeli tej marki.