Lista ocen Volkswagen Passat B3 (363) - Całokształt

Na liście zabraknie 350 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zibi-r
Kombi 1.8 90KM 66kW
jak się o niego dba to jest wdzięczne , regularne wymiany olejów , hamulce, płyny-normalka wsiadasz i jedziesz , a szkoda przesiadać się na inny lub taki nowszy
~Kasia z Radomia
Sedan 2.0 115KM 85kW
Całkiem fajne niemieckie autko za rozsądną cenę.Pewnie bywają lepsze, ale jak się trafi w dobry egzemplarz to i posłuży. można go spokojnie polecić jako wygodny samochód rodzinny.
~hubert_1967@o2.pl
Kombi 1.6 72KM 53kW
Nie chcę się powtarzać ale to bardzo solidny samochód.Wystarczy pomyśleć co my wtedy produkowaliśmy.Nieszczęsne polonezy,oczywiście też solidne ale nie odporne na rdzę.A tu jest ocynk.
~zięba-jedrzejów
Kombi 1.8 90KM 66kW
jest to autko spoko, ma dużo miejsca w środku nie koroduje no i jest to vw auto nie do zajechania i łatwe do odsprzedaży. niestety interesują się nim amatorzy cudzej własności.
~Sławek 34.
Sedan 1.8 90KM 66kW
bardzo dobra niezawodna Fura na Polskie drogi polecam jednak mocniejsze silniki 2.0 bądź TDI 1,8 na gazie nie poszalejesz! ale do normalnego spokojnego podróżowania starczy!
~toto
Kombi 1.8 112KM 82kW
Spory samochód, solidny VW, męczy w szczegółach czasami, lecz w sumie wóż roboczo-rodziiny dla każdego za uczciwe pieniądze (chociaż nie małe jak na ten wiek pojazdów).
~shak
Sedan 2.0 115KM 85kW
diabel nie auto trasa edinburgh glasgow ze srednia predkoscia 160/h miejscami do 210/h bez wiekszego huku w srodku pomiescie pali ok10 co jak na ten silnik chyba niezle
~Marek
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
pierwszy i ostatni passat juz nie kupię passata zwłaszcza że takiego numeru to tylko polak potrafi z benzyniaka zrobic przekładkę na diesla masakra
~killer666
Kombi 1.8 90KM 66kW
Samochód komfortowy, tani w utrzymaniu/naprawach, niskie spalanie LPG jak na tę pojemność, obszerne wnętrze dla rodziny, odporny na korozję

Volkswagen Passat B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gumbas5
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Wiadomo, nie ma samochodów doskonałych, więc i ocena nie jest \"doskonała\". Jednakże gdyby była kategoria \"bardzo dobrze\" wybrałbym ją z czystym sumieniem.