Lista ocen Volkswagen Passat B3 (339) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 374 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ralf212
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
ogolnie jest niezle,wystepuja czasem problemy z "1" (trzeba sie przyzwyczaic i wtedy jest ok),wsteczny podobnie....
~przemo
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
wszystko ok , tylko ostatnio cos dziwnie zaczeła chodzić może przez idącą zime ale biegi wchodzą bezproblemowo
~elbaton@xl.wp.pl
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Spoko, dobrze dobrane przełożenia chociaż czasami wchodzi nie ten kanałek (można pomylić 1 z 3, ale nie na odwrót ;)
~Frank Grey
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Skrzynia jak skrzynia. Polecam wymienić olej. Syntetyczny 75W/90 gl-4 jeśli dobrze pamiętam i będzie lepiej.
~szpak
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
stare autko i luzy znaczne. ale biegi wchodzą bez problemu. nawet przy niskich temp.
~niedzwiedz2
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
I tu duży plus za elastyczność, żadnym innym samochodem nie ruszyłem z miejsca na 3 bez użycia gazu.
~Paszczak
Kombi 1.8 75KM 55kW
Nie mam problemu no moze za wyjątkiem pierwszego biegu czasem nie wchodzi przy wiekszych obrotach
~ziomek pomorskie
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
krótkie manewry lewarkiem biegów co pozwala na ich szybką zmianę w jeżdie miejskiej jest to duży plus
~Darek
Kombi 1.8 107KM 79kW
Trzeba nauczyć się wrzucać III bieg, no i czasem ciężko jest wrzucić wsteczny. Może pomoże regulacja...
~Tomi
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Krótki drążek, dobry skok, czasami nie chce się wbić jedynka lub wsteczny - standard w tych autach.