Lista ocen Volkswagen Passat B3 (339) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 374 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ormowiec
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Lekko i płynnie chodzi, niewygodne jest włączanie wstecznego biegu (trzeba wcisnąć lewarek i przestawić podobnie jak na pierwszy bieg).
~scott 29
Kombi 2.0 115KM 85kW
Sama skrzynia dobra wazne jest zeby dobrze wyregulowac linki co nie jest latwe / wsteczny i jedynka wchodzily z malymi problemami ,zestopniowonie dobre
~luk@dobs.pl
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
raz mi padla,po naprawie przez 25ys spoko po czym zaczela gubic olej i szarpac tak na marginesie to szukam dobrego fachowc od tych tematow
~Passat 2.0 z 1993r
Sedan 2.0 115KM 85kW
Wstępnie jestem zadowolony Cóż zaczynam dopiero z nim zabawe ale jest oki 24.01.2005-troszeczkę z jedynka mam kłopot ale to opanuję.
~Krzychu
Sedan 1.8 90KM 66kW
No tu różnie bywa. Na co dzień żadnych problemów. Czasem nie wchodzi wsteczny. Ale jak na oryginalną skrzynie po prawie 300 tyś. to chyba żadne problemy.
~Shrek
Kombi 1.8 90KM 66kW
ponad 5 lat nim jeżdzę, i ani jak na razie żadnych problemów, a czasmi jak przesiąde się z 2 leniego "służbowego" vana to mam wrażenie że to ten jest młodszy
~zwirko
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
biegi wchodza bardzo delikatnie. mialem problemy z jedynka i wstecznym. ale po wymianie oleju chodzi bez wiekszych zarzutow. dobre przelozenia
~Beton
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Skrzynia bezawaryjna, ale czasami ciężko wrzucić jedynkę i wsteczny, trzeba wtedy wyregulować mechanizm zmiany biegów.
~Mateusz
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Skrzynia dla leniwych 5 przy 60km/h i daje rade a ruszasz z 2 bez problemu. Przez dość długie biegi przy 120km/h nie jest nawet głośno
~cygan2009
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Działa bez zastrzeżeń. Biegi wchodzą bardzo lekko i precyzyjnie. Kłopoty ze wstecznym?...jeżdząc zgodnie z instrukcja nic nie haczy:)