Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan (365) - Widoczność

Na liście zabraknie 665 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukaszmrz
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeśli chodzi o widoczność to mały problem występują gdy chcemy upewnić się czy z z boku coś nie jedzie. Aby mieć pewność trzeba się wychylić do przodu. Tylna szyba bardzo szybko się brudzi przez co widoczność nie jest najlepsza.
~mintech
Sedan 1.6 100KM 74kW
Dużo miejsca z przodu, fotel odsuwam prawie do końca (jestem wysoką osobą) to i z tyłu nikt nigdy nie narzeka, bagażnik bardzo pojemny (4 osoby w trasę z bagażem i jeszcze zostało wolnego miejsca)
~baenaba
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Spore słupki boczne, małe lusterka i spore gabaryty limuzyny powodują średnią widoczność. Wcześniej posiadałem Opla Astra II z 1999 roku i niestety ww pojazd miał lepsza widoczność od opisanego Passata
~UKS
Sedan 1.6 100KM 74kW
samochód dość duży, mimo to łatwo się nim parkuje na wąskich parkingach, nie ma problemu z wyczuciem odległości bać wciśnięciem się gdzieś, słupki też nie zasłaniają przy dojeżdżaniu do skrzyżowań
~sony69
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Bez zastrzeżeń. Super widoczność,i dobra regulacja siedzeń. W przeciwieństwie np. do Seata Altea z 2005r , gdzie za przednimi słupkami smiało może umknąć naszej uwadze pieszy, przeszkoda, czy nawet małe auto.
~jojo56a@o2.pl
Sedan 1.6 100KM 74kW
należy się przyzwyczaić do braku jakiejkolwiek widoczności tylnych krawędzi auta przy cofaniu, doradzam montaż czujników parkowania, bądź ostrożne cofanie przynajmniej dopóki nie wyczuje się gabarytów auta
~MarcinZ
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
dla mnie rewelacja, do przodu, do tyłu, na boki a nawet w niebo (mam szyberdach) jest bardzo dobrze. jezdzilem juz kilkoma samochodami ale moim zdaniem najlepsza widoczność jest w passacie
~Fazeusz
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
widoczność dobra, jest trochę blachy, siedzi się nisko, ale słupki nie są aż takie grube, tylna szyba ma regularny kształt. Wkurza trochę mniejsze lusterko prawe, lewe jest jak najbardziej ok.
~Michał 1983
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Przód i boki bez zarzutów, ale wg mnie trochę mała przestrzeń w tylnej szybie. Trzeba się po prostu przyzwyczaić do tego, co widać w lusterku wstecznym, a wtedy z czasem cofanie będzie mniej kłopotliwe.
~mfan
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Ogólnie w porządku, jednak mi trochę przeszkadzają słupki z przodu auta, no i oczywiście prawe lusterko, które jest mniejsze niż lewe. Nie jest jakieś tam uciążliwe, ale ten patent to totalna klapa.
Volkswagen Passat B5 Sedan