Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan (407) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 623 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rudziutki
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Tu naprawde nie ma sie do czego przyczepic. wszystko co jest w tym aucie dziala, a trzeba pamietac ze samochod najmlodszy nie jest. Kazdy przelaczniczek, swiatelko itp. Rewelacja.
~pele77
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
skoki temperatury,dochodzi do 90st jadac w trasie utrzymuje ta temperature, natomiast na jalowym biegu i podczas jazdy w korku opada bardzo szybko. Czy to wina termostatu?
~wamper
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
posiadam go ponad rok i jak narazie żadnych usterek, wymieniłem zaledwie jeden wahacz przedni koszt 150zł i teraz musiałem wymienić termostat koszt 80zł i to tyle
~Michelek
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
W ciągu 2 lat używania zepsuło się otwieranie prawych tylnych drzwi, przestała działać klimatyzacja (weszła w "tryb awaryjny", trzeba było tylko zresetować) i... to wszystko.
~witt33@op.pl
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Klapa z tyłu może rdzewieć, trzeba oglądnąć oświetlenie tablicy, miedziane elementy światełka korodują. Dobrze jest mieć chlapacze, nie wali błotem pod plastiki osłaniające próg.
~Marcin
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Troche nie pokoją mnie trzaski dochodzące z z plastikowych elementów nie są uporczywe ale od czasu do czsu coś zachrobocze. Narazie nic się nie psuje ogólnie więc całkiem dobrze.
~Andrzej
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Padły wadliwe cewki zapłonowe, 2 awantury w serwisie i wymienili za darmo.Poza tym mam za mały przebieg aby ocenić niezawodność. Pewnie nie jest taka jak za dawnych lat...
~deptak@yahoo.com
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
3 krotnie wymieniony alarm, raz schowek na rękawiczki, kilkakrotnie zamek w tylnej klapie...5 razy (sic!) wymieniałem żarówki świateł mijania!do tego beznadzieja serwisów...dno
~Dawid
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Usterki...a podobno alfa miała być królową usterek. No i niespodzianka. Niezawodne auto spod niemieckiego pióra też ma liczne problemy.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Sedan
9,5
11,1
~dazmian
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Czesto cos sie psuje jak nie czujniki w zamkach to modul komfortu to 3 razy licznik padl. Wiecznie male usterki ktore doprowadzaja do szalu.
Volkswagen Passat B5 Sedan