Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan (407) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 623 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nie passat
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
10 szt wahacze przednie - 1200 zł podnośnik szyby L - 350 zł podnośnik szyby R - 350 zł mikrowłącznik zamka przód L mikrowłącznki zamka przód R mikrowłącznik zamka klapa klapa klimatronkia zawieszona Linka otwierania maski
~toshiba4300@interia.pl
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Kapitalne rozwiązanie - system ISO-FIX (chyba dobrze napisałem) - podnoszone tylne siedzenia, pozwalające na przewożenie dzieci. Zdarzało się, że wsiadało dziecko - nie było problemu. Środek sidziska w górę - i już.
~OBIEKTYWNY
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
pompowtryskiwacze ,pompa wtryskowa ,dwumasowe kolo , przedni zawias alumniowy ,elektryka , wszelkiej masci czujniki BOSHA I SIEMENSA ,.....................BARDZO PRZEREKLAMOWANA NIEZAWODNOSC ,NIE UMYWA SIE DO JAPONCÓW ,NIE WARTO
~killer-ph@wp.pl
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
trzeszczy fotel przedni i świerszcz w kokpicie, zgubiłem osłone silnika,łamiąc przy okazji nadkola; śniedzieją styki elektryczne w 5 letnich egzemplażach ! :-( ogniska rdzy w bezwypadkowym!!! opony z przodu zdziera szybko :-)
~krzysztof.maliszewski1@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Po powrocie z salonu i zapoznaniu się z autem blokował się podnośnik tylnej elektrycznej szyby, także alarm nie działał prawidłowo, jednak na 2 dzień serwis uporał się z usterkami i nie ma już żadnych problemów.
~Piotr
Sedan 1.6 100KM 74kW
Lampka od schowka dla pasażera wyjęta prze ze mnie już nie tak łatwo da się spowrotem poskładać. Klamka od schowka odpadła przy mocniejszym pociągnięciu, lecz jest to wszystko naprawialne.
~Magnus
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto wymaga dbałości o silnik, jego czystość, dbałość o regularne wymiany filtrów, oleju, klocki itp,. a będzie długo cieszyło właściciela, mój ma blisko 340 tysięcy ale jak na razie sprawuje się bardzo dobrze
~Byq
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
zdarzają się głównie z elektroniką,jakiś głośnik przestanie działać,problem z zamkiem lub opuszczanie szyb nie działa,ale może to naprawić samodzielnie warto też sprawdzać czy nie mamy zatkanych odpływów...
~mateusz
Sedan 1.6 102KM 75kW
w 2 lata przymusowa wymiana jedynie termostatu - na autostradzie miałem trochu niedogrzany silnik, mało zorientowany kierowca nie zorientowałby się że temp była przy szybkiej jezdzie ciut za niska
~Anonimek
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Moduł konfortu, mechanizmy szyb (korbek), zamek kierowcy, zapalniczka, schowek pasażera, klamka pasażera, cewka zapłonowa, klamka bagażnika, elektryczne lusterko. To wszystko przez ok. rok.
Volkswagen Passat B5 Sedan