Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan (407) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 623 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mati
Sedan 1.6 100KM 74kW
1 wymiana fotela pasażera, 2 wymiana przycisku otwierania wlewu paliwa 3 wymiana przełącznika długich świateł 4 wymiana przepływomierza
~iska91
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Nigdy w życiu mnie nie zawiódł ;) zresztą tak jak całej mojej rodziny, mimo, że jest u nas już dobre kilka lat i w końcu powinien zacząć się psuć ;P
~VW Passat B5
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Wiadomo - czasami coś się zepsuć musi. Mi do tej pory jedynie poluzował się kabelek od ABS i zapaliła się kontrolka. Koszt - 90 zł. Chyba nie najgorzej.
~Dj devastator
Sedan 2.8 30V 193KM 142kW
trzeba co jakiś czas ( raz na rok) przeczyścić przepustnice i ustaić komputer jest to feler oczywisty w tych pasiorach. Centalny zamek nielubi odmrażaczy
~Agrib
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Z drobiazgow to tylko centralny zamek szfankowal i minelo sporo czasu nim doszedlem o co chodzi, a to wiazka kabi zasniedziala na polaczeniu i zamki wariowaly.
~toom
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
jak na przebieg auta i sposób użytkowania nie ma co narzekać.typowe dolegliwości dla modelu czyli koło dwumasowe, tryb awaryjny w związku z turbiną.
~Debiutant
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Czujnik stopu, zamki, stacyjka, el szyby, el lusterka, podświetlenie, klapka wlewu paliwa(otwiera sie po 10 minutach ciągłego wciskania przycisku) itp...
~Wojtas
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Pierdola sie same dupsy takie jak szalter od awaryjnych,radio przygasa,czujniki cofania maja napaśći,i te je..ne błędy które wyskakuja jak grzyby po deszczu.
~jojo56a@o2.pl
Sedan 1.6 100KM 74kW
denerwują drobne usterki np. oświetlenia nawiewów powietrza i problem z wymianą żarówek (powoli ale mozolnie można to zrobić, nawiewy wychodzą bardzo opornie)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Sedan
9,5
11,1
~Robert
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
MASAKRA, wszystko co plastikowe i się urywa odpada, łamie się i się psuje, plastiki wyglądają okropnie - wytarte, podrapane itp. Elektryka OK, silnik też.
Volkswagen Passat B5 Sedan