Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan (407) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 623 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 1.6 100KM 74kW
Sporo, przepalające się żarówki, rurka bagnetu łamliwa, sparciałe weże plastiki przy silniku, gdy się grzebie to nagle się rozrywają, pękają...17 lat ma auto wiec tego typu usterki wliczone w ryzyko.
~Nautilius
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
usterki raczej nie zdarzają się, chociaż ciężko mi coś powiedzieć, bo mój egzemplarz ma niewiele ponad 100000 przebiegu (kupiony za pośrednictwem ASO z pełną historią serwisową, serwisowany w ASO VW).
~Lukassik1
Sedan 1.6 100KM 74kW
Co chwilę coś nawalało. Albo drzwi nie szło zamknąć bo padł zamek, albo oświetlenie wnętrza, sam włączał się alarm, wielwahaczowe zawieszenie które trzeba naprawiać 2 razy do roku. Ogólnie porażka.
~Kamil KIELCE
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
W pierwszym roku uzytkowania był idealny (za wyjatkiem wahaczy 1000zł..) Przez ostatni rok włożyłem w niego jakieś 5000zł. Przez gardło mi nie przejdzie pozytywna opinia na temat mojego okazu.
~piteras
Sedan 1.6 100KM 74kW
trzeba przyznać ze większych kłopotów nie zaliczyłem jedynie w zawieszeniu z przodu drążki wahacze (ramiona)5szt.wymieniłem ceny ok.a najwieksza zmora byl centralny 800setek zostawilem u mech.
~Sławek
Sedan 1.6 100KM 74kW
Problem był z podnośnikiem szyby(zerwana linka). Nie kończące sie problemy z zamkami(tragedia) Ciągle dolewam jak nie płynu do chłodzenia to wspomaganie albo olej. Samochód nie jest nowy wiec rozumiem
~Łukasz
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Głupieją czujniki od poziomu plynu do spryskiwaczy i temperatury płynu chłodzenia- nie ma się czym przejmować - wymiana do 100zł Spaliły się diody oświetlające otwieranie szyby lub wentylacyjne
~miboo7@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Materiały wyglądają na gorsze niż są w rzeczywistości (szare wykończenie), skrzypi podłokietnik, co bardzo irytuje bo z deski ani z foteli nie dobiega najmnieszy szmer. Prawie brak śladów zużycia.
~robofordon
Sedan 2.3 i VR 20V 170KM 125kW
zaczoł przeciekac zbiornik z plynem do chlodzenia czasami wariuje komputer widzi to czego tak naprawde nie ma pasek klinowy lub cos w jego okolicy zaczyna piszczec jeszcze nie wiem co musze sprawdzic
~narayan@vp.pl
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Powiem tak auto jest niezawodne, ale dopiero wzwyż rocznika 2000, wcześniejsze modele mają problemy z centralnym, klimą i przednia osia... ostatnio zedpsuł mi sie przycisk od wlewu paliwa!
Volkswagen Passat B5 Sedan