Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan (407) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 623 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Passat b5
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
jedyny mankament to wachacze ale to przez ppolskie drogi nigdzie w zadnym innym kraju VW nie odnotowal tak czestych wymian ..... a pozatym czesci ktore sie zuzywaja chociaz w cenie nie sa tak drogie...
~stranger601@wp.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Skrzypiące plastiki, stukające zamki w drzwiach (typowe niedoróbki występujące w składakach made in UE) W serwisie powiedzieli (cytat dosłowny) - " Panie, to nie samochód na polskie drogi. To na "autobany".
~zły (next@tlen.pl)
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
nie mam pojęcia gdzie ta słynna solidność VW, ale ca kilka tygodni coś się pieprzy - jak nie lampka w kabinie to zamek, jak nie zamek to uchwyt do napojów, jak nie uchwyt to elektryka lusterek...
~Magnus
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Jak dbasz, tak masz, nawet o drobiazgi, a nie będzie nic męczyło i drażniło , warto.pilnowac zmian oleju, świec, klocków, zwracać uwagę na drobiazgi w samochodzie
~Patryk
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Nic poważnego mi się z nim nie działo. Wiadomo, jest to już leciwe auto, więc od czasu do czasu jakiś wydatek wyskoczy, jednak zwykle nie są to awarie unieruchamiające samochód.
~DeGe
Sedan 1.6 102KM 75kW
Pompa wtornego powietrza (pracowała jak glośny odkurzacz). Nie odgrywa ważnej roli w pracy silnika, a kosztuje nowa około 1000 zł. Postanowiłem odłączyć i zaślepić zawór.
~Farbek
Sedan 2.8 30V 4 Motion 193KM 142kW
Jeżdżę prawie rok i NIC się nie zepsuło. Oczywiście auto jest serwisowane zgodnie z zaleceniami producenta w "wyspecjalizowanym niezależnym warsztacie:-)"
~kristik81
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
W moim odczuciu samochód niezawodny. Posiadam w nim 1,5 roczną instalację sekwencyjną i nie mogę narzekać. Chodzi bardzo dobrze i równo zarówno na benzynie jak i gazie.
~dawid1989
Sedan 2.5 TDI Syncro 150KM 110kW
el zamków, komfort, zawiasy, piski w srodku, i piszczace uszczelki drzwi z winy małej sztywnosci nadwozia u mnie jeszcze pomniejszonej przez sztywniejsze zawieszenie
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Sedan
9,5
11,1
~BPuzon
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Jeśli chodzi o drobiazgi to w moim Passacie odpada trójkąt ostrzegawczy w bagażniku. Padły amortyzatory bagażnika i odkleja się tapicerka przy uszczelkach drzwi.
Volkswagen Passat B5 Sedan