Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2000 (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~życzliwy
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Wysoka jakość musi kosztować... Wiele osób się naśmiewa nabija i wyszydza... Tańsze i piękniejsze auta Francuskie kuszą wyglądem i ceną. Tłumaczą sobie... dziś auta są na takim poziomie że nie mogą się psuć zresztą praktycznie wszystkie auto dziś to to samo... ale rzeczywistość i realia ukazują co innego ludzie mający mało pieniędzy a chcący mieć auto sprawne nadające się do jazdy takie które potrafią utrzymać kupują stare VW golfy II lub...
~mupja
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
No tutaj trzymają ceną bardzo i chyba jest to odzwierciedleniem ich popularności w Polsce, niskich cen zamienników a także niezawodności ( pod warunkiem jego serwisowania i normalnej jazdy - mam na myśli to ,że ten samochód nie jest stworzony do wyścigów ulicznych , ani też do ścigania się np. z Porsche, ani też do uzyskiwania 100km/h w przeciągu 6 sekund, ani też do jazdy po wertepach czy w po polnych drogach - do tych celów są po prostu...
~Gaga
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeszcze nie wiem, co mnie czeka, ale "dookoła" słyszę bardzo pochlebne opinie n/t silników diesla stosowanych w B5. Mówi się o przebiegach powyżej 600 000 km. Ogólnie polecam. Jeździłem oplem corsą, którego miałem od nowości (2 lata), i muszę powiedzieć, że bilans napraw przemawia na korzyść VW.
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
passata można kupić tanio ale co to za passat ruina trzeba sie liczyc że do tak wyeksploatowanego auta trzeba dołożyć da sie zrobic i nawet auta o przebiegach 300 400 tyś ładnie jeżdżą lepiej oczywiście dołożyc kupic nie bite ładne nie z Anglii bo czegos zawsze bedzie brakowac
~Kamil KIELCE
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jedno wielkie nieporozumienie. Kupiłem za 20 000 zł. Włożyłem około 5 000 zł a i tak daleko mu do ideału. Teraz chce sprzedac za 11 000 zł po dwóch latach jazdy. Dzisiał w złosci powiedziałem do narzeczonej ze go podpale. Urwał się przedni dolny wahacz.
~Byq
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj godne polecenia za niskie spalanie i rzadkie usterki należy pamiętać żeby sprawdzać oleje i dbać o samochód a on nam się odwdzięczy!
~Debiutant
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jakość a cena to kolejny żart nie mam pojęcia dlaczego passaty tak trzymają cenę. Są średnio o kilka tysięcy droższe od innych aut a wcale nie są lepsze.
~Marcin W
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Passata z tych lat można nabyć za naprawde "dobra cene" a auto jest naprawde świetne oczywiście jeśli jest w choć dobrym stanie
~wojdala.m@poczta.fm
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
ceny za naprawę sprzęgła i zawieszenia to jest nieporozumienie. Jest bardzo wysoka.
~radacar@pf.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
samochód za cenę Fiata Punto ( bez obrazy dla Fiata ) Poprostu DRAMAT !!!!!!!!!!
Volkswagen Passat B5 Sedan