Lista ocen Volkswagen Passat B6 (339) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 461 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartas
Variant 2.0 TDI 120KM 88kW
Kilka razy jechał na lawecie do warsztatu, w przypadku silnika 2,0 TDI PD 140KM polecam dobry pakiet assistance. Usterki z grubsza opisałem w dziale silnik i chcę o nich zapomnieć.
~artur
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
raz zawiódł w podróży usterka hydrauliki sprzęgła przy przebiegu 86200km w tej klasie auta nie powinno się to zdarzyć. Poprzednio niałem astrę II przez 9 lat i nigdy nie zawiodła
~Jędruś
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
silnik był naprawiany w ASO. Ta przyjemność kosztowało ponad 5kzł. Słyszałem opinie że lepiej kupić 1.9tdi, i go podkręcić niż kupować dwójkę..Błąd został już popełniony.
~KZ
Sedan 2.0 TDI-CR DPF 110KM 81kW
na skutek awarii chłodniczki oleju olej przedostał się w dużych ilościach do płynu chłodzącego. Gdyby nie natychmiastowa reakcja, usterka groziła zniszczeniem silnika.
~Juras
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Urwanie łap bloku silnika co spowodowało rozerwanie rozrządu. Uszkodzony system wycieraczek. Przegrzanie silnika spowodowane spaleniem jakiegoś silniczka od chłodnicy.
~PAN S&W MISTRZ
Sedan 2.0 TDI 170KM 125kW
A pompka po przejechaniu pierwszego tysiaczka padła hehehhe ale się udało że to na moje szczęście w pobliżu salonu ufffff . Na razie i miejmy nadzieję że tylko tyle!!!
~xxx
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie katuję silnika jak jest zimny, chłodzę turbinę po skończonej jeździe, mam 160 tyś km przebiegu i auto od nowości i wymieniałem tylko 1 raz klocki i rozrząd i płyny.
~Zdzisio83
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Nawiazalem juz o 2masie ktore jest meka dla kierowcow ,nastepny problem to tylnie zawieszenie strasznie szybko sie wyrobilo ale to moze tylko w jest nak w danym podelu
~Mariusz
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
po 15tys. wymiana kompletu tarcz i klocków, 2 x aktualizacja oprogramowania silnika i kasowanie błędów, wymiana pompy paliwa, wymiana wtryskiwacza, podejrzenie pęknięcia głowicy
~pec
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
tylny dyfer, pompa paliwowa, skrzynia biegów (łożysko i obudowa), przegub napędowy, turbosprężarka (zacięcie zaworu), klapa czegoś tam za 1 tys zł, cała kolumna kierownicy