Lista ocen Volkswagen Passat B6 (339) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 461 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~barca07
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
a początku padała pompa paliwa, potem problemy z immobilisser, kolejne 3 wizyty w warsztacie, spadł przewód turbo, pękł przewód z vacum oraz wymiana EGR. Jak na przjechane 25 tys km to zdecydowanie za dużo. Zawiodłem się na VW.
~Robert Z
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
jak to mozliwe, ze silnik chcla 1l oleju na 3 tkm? Wymiana ukladu mechatroniki w dsg, pol biedy ze na gwarancji. Wspolczuje wszystkim ktorzy beda za to placic ze swojej kieszeni. Problemy z xenonami.Skrzypiace zawieszenie.
~Marek1953
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Elektryczny reczny hamulec dużym problemem przy dużej wadze samochodu.Tylko dla ludzi o duzej odporności na stres .Są sytuacje przy dużych nachyleniach i znacznych skrętach jednocześnie że naprawde nie jest do śmiechu.
~Janusz Lewandowski
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
posypało sie wszystko! 6 miesiecy walki by wymieniono silnik na gwarancji a tam niby powazni ludzie a spychalstwo na maxa, ale sie udało dzieki serwisowi w Gdańsku,zrobili kawal dobrej roboty! a cała reszta tragedia!
~Wojtek
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Wymiana pompowtryskiwacza - laweta Wymiana listwy wtryskiwaczy - laweta Wymiana koła zamachowego Wymiana biksenona - zacięta przesłona swiateł drogowych Akcja serwisowa - wymiana osłony chłodnicy oleju
~Wojciech
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Żadnych poważnych usterek na razie nie miałem, więc oceniam samochód w tej kategorii najwyżej, jak można. To, czy rzeczywiście jest wytrzymały, okaże się za 20 lat i po kolejnych 200-300 tysiącach km.
~Byłypassaciarz
Sedan 2.0 TDI 170KM 125kW
Bardzo awaryjne auto, co chwile nowa usterka, z dużych usterek w ciągu 2 lat zrobiłem wtryski, turbo, wymiana głowicy, wymiana pompy oleju a mimo wszystko skonczylo sie na wymianie calego silnika.
~marcink777
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Formalnie ja za krótko użytkowałem, i to w dotaku pojazd nowy, natomiast mój kolega odkupił od firmy ten sam model i po 90tyś km wysypał się pompowtrykiwacz i nie mało go to kosztowało.
~krzyhco
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Wymiana silnika, i 2 x wymiana turbiny, padnięte pompowtryski, 3 razy wymiana sprzęgła, 2 razy wymiana dwumasy, 2 x blokujące się zaciski hamulcowe w elektrycznym zacisku hamulca ręcznego
~Passacik 88
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Kupiłem Passata B6 1.9tdi z 2005r. i jestem bardzo zadowolony. Silnik pracuje równo i cicho. Dobrze się prowadzi, biegi ładnie wskakują. Żadnych większych problemów jak narazie. Polecam tę wersje silnika!