Lista ocen Volkswagen Passat B6 (339) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 461 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~W44
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
wadliwie zainstalowana klima - w środku był basen, awaria pompy paliwa po 3tys, uszkodzona chłodniczka olejowa - to wszystko dało łącznie po 4 miesiącach posiadania miesiąc w ASO
~anko
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
dziwi fakt brania oleju, ponadto hamulce po 5 tys zaczęły szurać - wymienili tarcze i klocki, nie mogą sobie poradzić w serwicie z syczącymi przednimi amortyzatorami
~Ferdynand
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
wszystko z czasem się zużywa, rozrząd i sprzęgło to norma przy przebiegu ok 200tys. samo z siebie jedynie hamulec postojowy raz zawiódł i nie chciał puścić
~Marcin
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Pompa oleju, turbina - obie usterki spowodowane brakiem wiedzy w serwisie ASO. Po usunieciu awarii na razie 5 tyś km zrobione w 3 miesiące.
~Sebastian
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
zdarzają się tylko przy debilnym braku wymiany oleju ze względu na trendy longlife ludzie to tylko reklama wymieniajcoe co 15 000 i jest ok.
~diddy79
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Bez żadnych uwag. Ale auto ma 100 tys przebiegu więc tego się po nim spodziewałem. Znaczy nić grubego jak na razie się nie popsuło. I oby tak zostało
~Stach
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Na gwarancji wymieniono pompę wody - nie było nawet wycieku, ale gdzieś na uszczelniaczu płyn się b. powoli tracił. W trasie nigdy mnie nie zawiódł.
~Paweł
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
3 razy stanąłem na autostradzie przez usterkę czujnika położenia wału. Jak na razie od 3 dni jeżdżę znowu, ale mam wrażenie, że nei do końca wszystko jest OK.
~Flegl
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Auto ma duży przebieg, mimo to poszły tak naprawde części tylko eksplatacyjne, tzn zawieszenie, dwumas, regeneracja turbo, klocki płyny itp.
~VWojtek
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Dwie awarie pompowtryskiwaczy - pierwsza kosztowała mnie 1000 zł a druga już nic nie kosztowała bo VW się przyznał do błędu już naprawia pompowtryski za darmo!