Lista ocen Volkswagen Polo (1835)

3,7
~pstemek
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Gdyby jakis przypadkowy mechanik mi nie rozregulowal zaplonu... a pzoniej nastepny chcac naprawic nie rozregulowal pompy, to jest to auto naprawde godne polecenia. Wiadomo ze takiego auta nie kupuje sie na wysciigi i ze moje uwagi tutaj o dynamicznej jezdzie sa troche nie na miejscu...
3,7
~voy16. prawo jazdy od 1988,
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Trochę za mało czasu, żeby oceniać autko. Nie chcę tym nikogo zrazić do zakupu, chcę tylko żeby inni wiedzieli jak to ze mną było :) Ogólnie daję 4 bo autko jest fajne, może tylko mój jest taki felerny. Za plus daję małe spalanie, choć widzę na różnych czatach, że VW lubią więcej benzyny niż mój egzemplarz.
~iommi
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
za ta cene nie sadze by dalo sie lepiej trafic. po 130 tys km na polskich drogach zrobilem zbieznosc kol - idealna - to chyba swiadczy o czyms. Auto widzialo ASO 4 razy w zyciu (3 razy na przegladzie gwarancyjnym i raz jak po srubki do oslony silnika pojechalem)
~igo30@orange.pl
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
naprawdę rewelacyjne autko miejskie zwinne sprytne choć i na trasie rewelacyjne
~Fuuura
Volkswagen Polo II
Hatchback 1.3 KAT 75KM 55kW
Myślę, że doskonale. Z autem nie mam jakichkolwiek problemów. Dowiózł mnie zawsze tam gdzie chciałem, częsci do niego są tanie jak barszcz instant. W zamienniakch można przebierać jak w sklepach z odzieżą używaną. Troszke rudy go zaczyna chrupać ale ma juz swoje lata, a polskie zimy sprzyjają korozji.
4,1
~Mario
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Bardzo ładne auto szczególnie w wersji z silnikami 16V bo ma firmowe szerokie progi. Sporo uroku dodaje mu lotka na tylniej klapie od GTI. Świetny środek i ergonomia. Czasami coś sie zepsuje ale generalnie to bardzo twarde auto. Nie wolno oszczędzać na środkach eksploatacyjnych. Ja śmigam na płynach castrola - olej 0W-40 formuła, i jestem bardzo zadowolony. Świece mogę polecić NGK. Jeśłi chodzi o opony to na felgach 15 calowych opony o...
3,1
~Jurek
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
Bardzo awaryjny silnik,fatalne zawieszenie.ale nie sprzedam bo go lubie(a tak na prawde to moja zona bo ja jezdze honda accord i to jest piekne auto)
~Radek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
bardzo dobry samochód, dobre wykończenie silnik, ładny wygląd, linia nie starzeje się po kilku miesiącach, niemiecka precyzja. Jeśli jest możliwość kupna warto przemyśleć!
~2k2@poczta.fm
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Jak na swoje lata polówka trzyma się rewelacyjnie, nic się w niej nie psuje, (wszystkie części eksploatacyjne są wymieniane na czas). Obicia tapicerskie na siedzeniach jak i materiały wykańczające wnętrze nie wykazują praktycznei żadnego zużycia! Co do lakieru - to odprysków na masce przedniej nie da się uniknąć, a sama karoseria "nie widziała" rdzy.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo
5,3
7,4
2,9
~Batory - batory@yahoo.com
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Subiektywna ocena to źle w kierunku bardzo źle. Poprzednio też miałem polo z 1.0 z 1996r. i spisywało się lepiej. Jakość do bani jestem niezadowolony.
Volkswagen Polo