Lista ocen Volkswagen Polo (1835)

~PL_Cyfron
Hatchback Facelifting 1.0 45KM 33kW
Jako caloksztalt daje zasluzone 4,auto tanie w eksploatacji,daje sie latwo naprawic,zawsze mnie dowiozl na miejsce,nie do szalenstw ale do normalnej jazdy,uwazam ze lepiej polo niz np cc. Moge polecic ten samochod wszystkim tym,ktorzy szukaja taniego auta do normalnej jazdy,ale chyba lepiej szukac wersji z silnikiem 1.3l,wtedy bedzie troche lepsza dynamika,a spalanie sie chyba niewiele zmieni
~andrej158
Volkswagen Polo V
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Miała być Honda Jazz - czas pokaże, czy to był dobry wybór - jak na razie jestem zadowolony. Było parę "chorób wieku dziecięcego", ale potem to już jak mówią handlarze: ino loć i jeździć!
~Kamil
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
hmmm.. ogolnie dalbym temu samochodowi ocene 4,5! Kupilem go jak mial 99tys.. od starszego pana ktoremu naleza sie wyrazy szacunku jak dbal o auto.. swietnie utzrymany egzemplarz! zycze wszystkim by tak kupowali.. kosztowal odrobine wiecej ale oplcilo sie.. kazdy zazdrosci mi gdy oglada moje POLO! Wierzcie lub nie.. Piekny lakier grafitowy metalik -perfekcyjnie utrzymany od nowosci! kupiony w salonie w Rzeszowie. MALO MIEJSCA DLA...
~mzebrows@gmail.com
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Bardzo dobrze zrobione, bardzo dobrze zabezpieczone przed korozją. Materiały dobrej jakości i miłe w dotyku. Rozwiązania przemyślane tak, by autko było praktyczne.Niestety moja przygoda z Polo dobiegła końca, gdyż potrzebowałem większego samochodu. Kupiłem mazdę z tego samego rocznika i bardzo często mam ochotę ja sprzedać i wrócić do polo.
~mariusz
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Kupując zadbany, zdrowy egzemplarz mamy pewność długiej i niezawodnej jazdy. Volkswageny w tamtych czasach miały naprawdę mocne blachy, rdza jest tu rzadkim gościem. Generalnie jest to świetny, zwinny samochodzik na miasto za śmieszne pieniądze.
3,1
~Lotard
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Trudno się wyrazić. Pozytywnie zaskoczyło mnie prowadzenie pojazdu. Zachowuje się na drodze bardzo stabilnie, ale jest troszkę podatny na silne wiatry. Czuć to szczególnie na autostradzie (często jeżdżę A4 - Uniejów - Poznań) Autko potrafi rozpędzić się nawet do 180km/h i jest to bardzo dużo. Robi wrażenie wtedy na innych użytkownikach drogi.
~smarekxy@interia.pl
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Jest nawet lepiej niz dobrze, ale nie doskonale - dla mnie auto spelnia moje wymagania calkowicie, bo kupilem je jako uzywane do dojazdow do pracy i mysle ze to powinno byc glowne przeznaczenie polowki - dosc duza moc jak na mase samochodu daje dobre osiagi, klimatyzacja w wyposazeniu jest super, spalanie przywzoite, mala awaryjnosc samochodu. Jako auto rodzinne mamy inny samochod
~Grzesiek 0_o
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
dobry silnik w dobre milej dla oka budzie;) godne uwagi silniki 55KM wzwyz:) 1.0 to mala porazka. Uzytkownicy narzekaja na rdze w moim modelu tego sie nie dopatrzy, ani na klapie czy tez na przednim pasie...nie wiem moze dla tego ze te autko nie bylo nigdy \"bite\"??!!
~K.
Volkswagen Polo IV
Hatchback 1.9 TDI 131KM 96kW
Uważam że auto z tym silnikiem jest trochę jak GTI z wszystkimi jego wadami i zaletami (kosztowne w zakupie - odwdzięczające się później radością z jady). KUPIŁBYM bez zastanowienia jeszcze raz! Lubię go, z przyjemnościa do niego wsiadam. Moje zdanie podzielają inni którzy mają np. Colty, corsy, passaty czy mazdy....
~ZXCV
Hatchback Facelifting 1.0 45KM 33kW
To auto jak karabin Kałasznikow, ponadczasowe, niezawodne choć jak to z Kałachem było niecelne i stare. Jednak w porównaniu z innymi samochodami (Seicento, 106, panda) wypada o niebo lepiej.
Volkswagen Polo