Lista ocen Volkswagen Polo (1835)

~luki88
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Vw Polo jest bardzo dobrym samochodzikiem. Mało pali, jest bezawaryjne(jeśli się o nie dba) jest samochodem dynamicznym, przestronnym oraz dobrze wykończonym. Jest ono świetną alternatywą dla fiata cc/sc, opla corsy a, renault clio (to starsze) forda fiesty czy nawet golfa 2. Gdybym miał możliwość to bymje jeszcze raz kupoił.
3,7
~endriu
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
ogólnie auto wypada całkiem korzystnie jak na pierwszy samochód dla młodego kierowcy. jeśli ktoś jednak chce się przesiąść z BMW do polo-może się nieco rozczarować ;) w swojej klasie jednak jest to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy samochód. ja sam nie kupiłbym go jednak jeszcze raz, teraz marzy mi się coś mocniejszego :)
~Krystian krystianpigan@o2.pl
Volkswagen Polo IV
Hatchback 1.9 TDI 131KM 96kW
mimo że auto kosztowało mnie ZNACZNIE więcej niż inne polo w tego rocznika / kupiłem uzywane/ myślę że warto doinwestować w model zadbany i ze świetnym silnikiem. uzywane polo 04r z TDI 1,4 kosztuje ok 28tyś zł,,,, warto dopłacić 7tyś... aby nie żałować.... NAJBARDZIEJ PRZYJEMNE JEST TO ŻE JADAĆ W TRASIE... DOPROWADZASZ DO ZŁOŚCI WSZYSTKICH PANÓW KTÓRZY MAJA WIĘKSZE AUTA.... dlaczego? bo nie są w stanie cię wyprzedzić,,,
~Archarius
Volkswagen Polo III
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Dla mnie autko do jazdy w miescie jest naprawde super! Z czystym sumieniem moge kazdemu je polecic.
~homini21@interia.pl
Hatchback Facelifting 1.0 45KM 33kW
Jak na taką cenę to jestem baaardzo mile zaskoczony tym autkiem. Jeżeli ktoś potrzebuje auta do tego aby jeździło i się nie psuło a nie zależy mu na tym aby się "pokazać" to tylko polo. Auto NAPRAWDĘ bez awaryjne. Jeżeli nawet zdarzy się jakaś awaria to, jak napisał jeden z internautów: "odnosi się wrażenie że ten samochodzik zawsze dowiezie swego właściciela do domu, jakoś ale dowiezie". Potwierdzam to w 100%. nigdy mnie nie zawiodło!
~raf.magia@interia.pl
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Kocham ten samochód :) Ja mam polo coupe z 1994 roku ale w budzie polo dwójek. Jest piękny zwinny bezawaryjny :) Ojciec ma Polo Kombi 1992 Diesla :) Ten model a już napewno ta marka pozostanie u nas w rodzinie na wieki :) Auto nie do zdarcia a jakie piękne :) (Coupe ładniejsze jest oczywiście od Kombi mimo że bagarznik ma nieco mniejszy :))
~ralph03@o2.pl
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Ralph klubowicz Polo Klub Polska: Mimo swojego wieku auto w bardzo dobrej kondycji. Lakier blyszczy jak nowy. Nie bylem przekonany do tego samochodu, podchodzilem sceptycznie szczegolnie do wygladu [pseudo kombi]. Wiele lat temu powiedzialem sobie, ze nigdy nie kupie Polowki pseudokombi. Mialo byc Clio, padlo na Polo i nie chce sie z nim rozstac ;) Wioząc meble docenilem wersje pseudo kombi oraz skladane fotele 50/50, co jest rarytasem :D
3,3
~hubert1986
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
ciągle sie coś psuje ale to pewnie wina poprzedniego właściciela który wogóle nie dbał o auto więc nie jestem zły! jak ma dobre paliwo to nawet dobrze jeździ!!! i jest klimatyczny!!!!!! ogólnie go lubię-wiele razem przeszliśmy! tylko radze poszukać zadbany egzęplaż
~Leszek
Volkswagen Polo IV
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Auto kupiłem używane, akurat takie się trafiło. Volkswagen reprezentuje klasę podobną do konkurencji typu np. Opel. Pozytywie oceniam zawieszenie, niezła jest również pojemnośc bagażnika, Poważnych napraw nie doświadczyłem. Naprawę zawieszenia uznaję za typową przy takim przebiegu i naszych drogach. Miałem dość krytyczne opinie o tym samochodzie bo kupiłem auto uzywane z drobnymi defektami z którymi uporałem się sam. Typowa bolączka to...
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo
5,3
7,4
2,5
~AbramS
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Samochód oszczędny w spalaniu ale skarbonka w każdym innym względzie. Może jeśli ma się w rodzinie mechanika który nie ma co robić można go kupić ale w przeciwnym wypadku odradzam!!!
Volkswagen Polo