Lista ocen Volvo V70 III Kombi (49)

~Damian
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
W teorii auto idealne. Kombi, AWD, wentylowane siedzenia, z tyłu kanapa z fotelikami dla dzieci, mega bagażnik, śliczne wnętrze, wszystko działa, wygląd klasycznego Volvo... W praktyce muszę przyznać że autonoe rozczarowało. Miałem naprawdę sporo samochodów, ale to Volvo oprócz mercedesa w140 jest największym rozczarowaniem... Ale o tym dalej.
~Kierowca Wołowiny
Kombi 2.4 D 175KM 129kW
Jeżeli ktoś szuka trwałego, komfortowego i pojemnego samochodu, który nie jest SUVem, a nada się jako "autostradowy krążownik" to trafił idealnie. Pewnie mógłby być lepiej wykonany w środku, trochę mniej "kanapowaty" i trochę mniej palić - ale to niewielka cena za bezawaryjność i bardzo przyjemne koszty eksploatacji tak dużego auta z segmentu premium/aspirujacego do premium (wybierz w zależności od tego co sądzisz o Volvo :P)
~Michał
Kombi 2.4 D 175KM 129kW
Bardzo duże i komfortowe auto. Świetne na długie trasy po autostradzie. W mieście jest za duże i pali jak smok. Idealne do tego, aby zapiąć 140km/h i łykać kliometry.
~Looka
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Idealne auto na dalekie trasy. Wygodne - po kilkusetkilometrowej trasie wysiadam - prowadzę szkolenie - i z powrotem bez zmęczenia. Mimo dużego przebiegu nic się nie dzieje. Sporo miejsca w środku i przepastny bagażnik. Audio super. Auto dla kierowcy dużo jeżdżącego (w mieście się męczy).
~Michal
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Auto zdecydowanie bardziej komfortowe, wieksze i lepiej wykonczone niz moje drugie auto tj.Audi A4 B8
~baltona84
Kombi 2.4 D4 163KM 120kW
Niezwykle wygodne auto z najwygodniejszymi 'kanapowymi ' fotelami na rynku. Pakowny bagażnik o regularnych kształtach. Bardzo komfortowe resorowanie i ładne wykonanie. Kilka wad, ale komfort wynagradza wiele niedociągnięć. Model 2009 - podane opcje silnikowe i roczniki na liście są błędne.
~Adam
Kombi 2.0 F 145KM 107kW
Wygodny, duży, rodzinny samochód. Z tym silnikiem nie jest to demon przyspieszania ale rozpędzi się do 180, uciągnie przyczepę i z dużym prawdopodobieństwem dojedzie do celu podróży bez awarii.
~Baribal
Kombi 2.0 D4 163KM 120kW
Swoje V70 zakupiłem jako nowe w polskim salonie. Auto bardzo wygodne, oszczędne, niezawodne. Przez niemal 300 kkm nie spotkały mnie żadne niespodzianki. Na tak długim dystansie musiałem wymienić przednie łożysko i tuleje metalowo-gumowe tylnych wahaczy. Pozostałe wydatki były typowo eksploatacyjne. Do wad muszę zaliczyć trzeszczące plastiki boczków drzwi, z czym nie spotkałem się w innych egzemplarzach. Serwisowanie nie należy do najtańszych,...
~Liroj
Kombi 2.0 F 145KM 107kW
Rewelacyjny samochód. Sprowadzony że Szwecji co oznacza pewność, że był dobrze serwisowany i nie kręcony. Co dla mnie było pozytywnym zaskoczeniem kupiłem go w komisie i był to pierwszy samochód jaki pojechałem oglądać, okazał się ideałem. Poza wymianą pękniętego szkła lusterka i zespawaniem siatki w układzie wydechowych nie musiałem w nim robić absolutnie nic. Czy wypada mi pochwalić i polecić komis Moto House w Chełmie Śląskim? ;-)
Dziennik kosztów dla Volvo V70 III Kombi
7,8
10,6
6,7
12,7
3,8
~Ruf
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Dzielny Łoś. Nigdy nie zmusił mnie do zmiany planów choć zmaga się z kilkoma istotnymi bolączkami. Wersja R-design, trasowy kanapowiec idealny. Wysiądziesz z niego bez bólu pleców nawet po dalekiej trasie.
Volvo V70 III Kombi