Lista ocen Volvo V70 III Kombi (49)

3,8
~Ruf
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Dzielny Łoś. Nigdy nie zmusił mnie do zmiany planów choć zmaga się z kilkoma istotnymi bolączkami. Wersja R-design, trasowy kanapowiec idealny. Wysiądziesz z niego bez bólu pleców nawet po dalekiej trasie.
~XC70
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Fajne auto, wygląda subtelnie, a jego wnętrze zaskakuje skromnością i jakością. Dodałbym czujniki cofania oraz większe koła, bo generalnie jest bardzo cicho w środku, ale czasami polska dziura potrafi zdenerwować auto i się nieprzyjemnie zachowa. Silnik, niby jeden ze słabszych w tym modelu, ale słyszałem że to najlepsza konfiguracja, jego rozrząd wymaga wymiany dopiero przy 240 tys. km.
~frt
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Dysponując budzetem ok. 70 tyś. Miałem do wyboru roczną OCTAVIE lub Focusa. Auto z przeznaczeniem dla małżonki do wożenia dzieci do szkoły/przedszkola. Bedąc zdecydowanym na Octavię- pojechałem do salonu przejechać się jeszcze Volvo.Wyszedłem z salonu z zakupionym 2 letnim Volvem(Program pewne uzywane). Komfort, wyciszenie, jakość materiałów- nie ma co porównywać z fordem czy Octavką. Silnik w zupełności daje sobie radę mimo ogromnych obaw z...
~hubjar
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Ogólnie jest to moje drugie V70, poprzednie było 1 generacji i od razu je pokochałem :)) Auto jest bardzo przestronne, wygodne i dość ekonomiczne - biorąc pod uwagę jego bezawaryjność. Silnik 1.6 (109km) trochę słaby ale da się jeździć, obecnie zmieniłem mu mapę i ma 20km i 40nm więcej, powiem szczerze że jest dużo lepiej. Ponieważ miałem już wcześniej ten model to wiedziałem czego mogę się spodziewać, w porównaniu jednak do pierwszej...
~ZASWQ23
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Wygląd z zewnątrz przeciętny. Nie rzuca się w oczy. Na pewno nie jest to samochód kupowany dla szpanu. Wnętrze za to osobiście mnie rozpieszcza.
~zbyszek emigrant
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Auto bardzo udane. To moje drugie Volvo, kiedys mialem v70 z 98 roku. Bardzo pakowne, komfortowe nie meczy w dalekich trasach. Zwrotnosc i zawracanie na ulicy duzo lepsze niz xara picasso (poprzednie auto) pomimo ze dluzsze. System audio wysmienity, nieporownywalnie lepszy dzwiek niz w innych seryjnie montowanych systemach naglosnienia innych marek
~Artur
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Chciałem oszczędnie i mam oszczędnie. To nie jest silnik dla ambitnych sportowo. (Silnik)
4,1
~WstrętnaFretka
Kombi 2.0 T 203KM 149kW
Silnik nadrabia śrenią kulturę pracy swoimi osiągami. W moim egzemplarzu został delikatnie podkręcony do ok 235 koni. (Silnik)
~Marek
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Mocy nie brakuje, oszczędny w trasie przy prędkościach do 110km/h. Fajne brzmienie ale spore wibracje na postoju (Silnik)
~nemo
Kombi 2.0 F 145KM 107kW
Ogólnie udany samochód, brakuje trochę mocy i pazura, ale z tym silnikiem da się sprawnie poruszać, choć z mocniejszymi byłaby bajka.
Volvo V70 III Kombi