Lista ocen Volvo V70 III Kombi (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Kombi 2.4 D 175KM 129kW
W tak dużej krowie nie ma innej opcji - miejsca jest dużo zarówno dla kierowcy, pasażerów oraz na bagaże. To co może przeszkadzać wyższym kierowcom to wbijanie się kantu "wodospadu" w nogę w pozycji oparcia jej o środkową konsolę. Mi ten problem nie doskwiera, ale widziałem test Zachara w którym o tym wspominał
~Liroj
Kombi 2.0 F 145KM 107kW
Doskonale. Wygoda i ogrom miejsca dla czterech pasażerów. W piątkę nie jeżdżę i dla zasady nie zamierzam. W wakacje przy rozłożonych siedzeniach z tyłu wrzucam materac i śpię wygodnie jak w łóżku że szweckiego sklepu.
~Michal
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Bagazniek kolos. Miesci sie wszystko wozka dla dziecka nawet nie skladam, bo wchodziw calosci.Dodatkowo kupilem przegrode dla psa. Z przodu i z tylu miesca bardzo duzo, ale to euto klasy sredniej wyzszej, wiec to zrozumiale.
~WstrętnaFretka
Kombi 2.0 T 203KM 149kW
Jedyna wada jak dla mnie jest bardzo ograniczone miejsce na nogi dla pasażerów siedzących na tylnej kanapie. Przy moich gabarytach i ustawieniu fotela kierowcy za mną zmieści się tylko bardzo drobna osoba.
~ZASWQ23
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Kolejny ukłon dla mojej V70. Z odsuniętym fotelem kierowcy z tyłu swobodzie siedzą dorośli a bagażnik to małe boisko do siatkówki- wszystko zawsze zapakujemy mimo ze 4 osoby zawsze mają dużo bagażu
~baltona84
Kombi 2.4 D4 163KM 120kW
Z przodu świetnie, z tyłu raczej poniżej średniej. Zaskakujące, bo Mondeo, na którym bazuje to auto, ma mnóstwo miejsca z tyłu... Bagażnik płytki, ale bardzo pakowny i praktyczny.
~Damian
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
No tutaj super. Z tyłu mniej miejsca co prawda niż w renault safrane ale no mało gdzie jest więcej. Porównywalnie do krótkiej wersji w140...
~Kierowca Wołowiny
Kombi 2.4 D 175KM 129kW
To już opisałem wcześniej w nadwoziu i ergonomii. Mega dużo miejsca. Po złożeniu foteli wchodzi duży materac i da się spać w dwie osoby (przetestowane)
~XC70
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
daje 5, choć dla tych z tyłu nie ma aż tyle przestrzeni co oferują konkurenci, lecz ogromny bagażnik ratuje ogólne wrażenie sporej przestrzeni auta.
~Baribal
Kombi 2.0 D4 163KM 120kW
Z przodu miejsca jest bardzo dużo. Jeśli chodzi o tył, to znam samochody o większej ilości miejsca na kolana, ale nie można narzekać.
Volvo V70 III Kombi