Lista ocen Audi 80 B4 Avant (364)

3,6
~cris.cross@wp.pl
Avant 2.0 E 115KM 85kW
mało zrywny , pod światłami raczej nie zaśiwrujesz, twardo zawieszony nie mało palący ale trwały prosty w obsłudze i naprawie o sporym prestiżu , szczególnie gdy sie dba i posiada w kolorze czrnym, wygodny na długie trasy ze sporym bagażnikiem. Auto jest jednum z ostatnich trwałych ( mam jeszcze orginalny układ wydwchowy) i "madrych" gdzie można np. wymienić sworzeń bez wymiany całego wahacza
~Wojtek Szokal
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto ma 10 lat, jeśli jest zadbane tak jak moje i ma ładny kolorek to ciągle wzbudza zainteresowanie wśród kierowców. Podobno jest ładniejsze od A4.
~Cichy
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Poza usterkami podanymi niżej pozytywne zaskoczenie. Jednak mam apel do ludzi kupujących fury z silnikami Tdi. Uważacie od kogo bierzecie bo największą wadą tych silników jest POPRZEDNI WŁAŚCICIEL SAMOCHODU!! Właściciel mojego nic w nim chyba nie robił i chyba nie tak jak trzeba się obchodził z turbiną. No ale mądry Polak poszkodzie. Oprucz tego omijać pseudofachowców. Np.Zmieniali mi olej to zalali ponad max.Jak sie kapnąłem to spuściłem...
3,6
~jarek
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Polecam to auto z czystym sumieniem myślę że zadbane egzemplarze są nadal warte zainteresowania ze względu na solidne wykonanie , ekonomiczny i dynamiczny silnik oraz przestrzeń.
~AL
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
dieslem 1,9 TDI 90 KM mozna jechać na 5 biegu 60 i 160, kultura pracy silnika (jak na te lata produkcji) więcej niż zadowalająca, jedynie przez pierwsze 5 sekund po odpaleniu silnik \"twardziej chodzi\", ale to może jedynie mój przypadek. (Silnik)
~jag66@poczta.fm
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
w sumie to bardzo solidnie wykonany i trwały samochód. Doskonała blacha, mimo 14 lat nie widać rdzy. Gdyby mnie było stać na nowe Audi np model A4, to chętnie bym kupił. Ale np mój kumpel ma tak złe doświadczenia z Audi 1,9 TD 1993 r, że on już się "wyleczył" z tej marki (ciągle mu się psuje coś poważnego - silnik, skrzynia)
~marcin_belgia
Avant 2.0 90KM 66kW
zle zaprojektowany przedni zderzak. lapie bardzo durzo wiatru pod samochud co zmiejsza solidna przyczepnosc is zwieksza zurzycie paliwa
~jarzab28@wp.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogólnie autko oceniam bardzo dobrze pomimo drażniacych usterek które nie miały większego wpływu na jazdę.Bo co najwazniejsze autko zawsze dojechało do celu nawet po długiej trasie (600 km).Co najbardziej mnie cieszy to to że zawsze odpalał bez problemów. Cenię ten samochód za fantastyczną blacharkę na której nie ma śladu korozji zwłaszcza pod uszczelkami szyb i podwoziu oraz za fantastyczną tapicerkę.
~Arche
Avant 2.0 90KM 66kW
Na ten rocznik samochodu jestem mile zaskoczony jego niezawodnością i funkcjonalnością!!!
~rally@2com.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Zrobiłem tym autem 25tys km i jestem naprawde zadowolony, nie ma sie czego czepić. Można powiedzieć że się już przywiazałem do tego auta i w tej chwili nawet nie myślę o sprzedaży.
Audi 80 B4 Avant