Lista ocen Audi 80 B4 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1996 (54) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xmss@op.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Zero chaczenia, wszystkie biegi wchodzą jak powinny, bez zbytniego masła ale konkretnie wiesz który bieg zapinasz. Jak zimno to troszke ciężko ale nie zdażyło mi się haczenie czy wysprzęglanie jak w przypadku Hondy (nagminnie przy wstecznym)
~cosmosxj
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Prawie doskonała. Biegi wchodzą lekko i naturalnie, mi brakuje tam 6go biegu. Wsteczny zsynchronizowany wiec przy toczeniu do przodu wciskasz R i bez zgrzytu cofasz. Brak typowego wycia na wstecznym.
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Precyzja, nie potrzeba żadnej siły aby wrzucić właściwy bieg, zawsze właściwy. Poprostu lepszej nie miałem przyjemności używać, a jeździłem wieloma autami, w tym znacznie młodszymi o droższymi.
~Wojtek Szokal
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko jest ok tylko denerwuje mnie drżący drążek zmiany biegów. Drży i wibruje mi podczas jazdy, nie przeszkadza to wjeździe..podobno ten model tak ma. Ciekawe czy w innych modelach jest podobnie???
~AL
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
przy przebiegu niecałe 300 tys czuc już delikatny opór kiedy chce się wrzucić 3 bieg, kilometry robią swoje, poza tym ok., idealny skok lewarka.
~jarzab28@wp.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dobra skrztnia biegów. Przełożenia są krótkie. Biegi wskakują precyzyjnie na swoje miejsce z delikatnym oporem co uważam za plus.
~DamianEk
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Zima troszke na początku cięzko chodza biegi... ogółem bardzo precyzyjna i dosyc krótka, jak na TDI w porównaniu do np A4.
~xmss
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Świetnie wchodza biegi z charakterysztycznym zapięciem. W zimę ciężej, ale po rozgrzaniu oleju fajnie się wbija biegi
~majke
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
mimo iz samochod jest z 92 roku skrzynia biegow spisuje sie doskonale. przelozenia wchodza leciutko i bezawaryjnie. brawo
~jag66@poczta.fm
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Skrzynia biegów świetna. biegi wchodzą idealnie (pomimo 14 lat i wielu tysięcy przebiegu). Czasem tylko 1 bieg nie chce wejść
Audi 80 B4 Avant