Lista ocen Audi 80 B4 (316) - Ergonomia

Na liście zabraknie 746 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robertkujawinski@wp.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
jak to niemieckim aucie, prosto i bardzo przejrzyście zaprojektowane przyciski. wszystko na swoim miejscu. przyciskow nie ma wiele bo to bardzo proste auto.W środku widać postęp czsu wobec nowych aut ale wszystko starzeje się powoli i z godnościa audi. duzy plus za ergonomię
~Paweł Pietrzak
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Aż dziw bierze, ze brak w ogóle regulacji kierownicy, poza tym wszystko na miejscu. zbyt pionowo ustawiony lewy podnóżek kierowcy i mało miejsca na prawa nogę, która ociera o konsolę środkową (w maluchu po tej stronie mam więcej miejsca na kolano...)
~Paweł Pietrzak
~ds
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
materiały użyte są bdob jakości, jak na tyle lat to prawie wcale nie zużyte, nic nie trzeszczy i nie piszczy, solidnie zrobiony!, przełączniki na właściwym i łatwo dostępnym miejscu, jedynie należy przyzwyczaić się do przełącznika świateł drogowych.
~Marlboro
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
jak na rasowego Niemca przystało wszystko na swoim miejscu a nawet dziś wygląd jest super i się nie starzeje,panel el. szyb i el.lusterek zrobiony doskonale, wszystko zrobione z najwyższej jakości miłych w dotyku materiałów. REWELACJA
~Stawek
Avant 2.0 E 115KM 85kW
nie znam lepiej zaprojektowanego auta w środku, jeździłem już wieloma autkami ale to jest najpiękniejsze i najpraktyczniejsze, troszkę brakuje mi podłokietnika, ale za 60 zł można kupić uniwersalny, świetne wspomaganie przy niewielkiej i zgrabnej kierownicy
~marcin_belgia
Avant 2.0 90KM 66kW
samochud bardzo jest praktyczny. Fotele bardzo wygodne. po dlugiej podurzy zero zmeczenia. nie ma za duzo przyciskow a te co sa, sa we wlasciwym miejscu. z tylu wygoda, ale nie dla durzych osub. wysoka jakosc wykaczenia. brak regulacji kierownicy
~DamianEk
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na auto z 94 roku jakością wykonania wyprzedza swoją epoke...Pomimo upływu lat nic nie styka plastiki to tylko nawiewy i przyciski, reszta to miekka deska. Jak spojrze w plastiki w nowej skodzie to aż żal bierze...
~michal.musialowski@gmail.com
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Każdy kto miał przyjemność podróżowania za kierownicą tego samochodu na pewno się ze mną zgodzi że w kwestii ergonomii nie można wiele zarzucić. Wszystko jest pod ręką. będę się czepiał jedynie zbyt małych schowków.
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4
11,6
12,4
~xmss@op.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Typowy niemiec - zero ekstrawagancji ale nie ma możliwości nie trafić intuicyjnie w pokrętła, dzwigienk aod świateł nieco mnie powaliła ale już się przyzwyczaiłem jednak uważam że powinno być pokrętło w kierunkach - wygodniejsze.