Lista ocen Audi 80 B4 (316) - Ergonomia

Na liście zabraknie 746 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AuDi :)
RS2 2.2 316KM 232kW
kształt dachu sprawia że w lecie wsiadając do zaparkowanego auta na słońcu musimy być przygotowani na min. 60stopni a jeżeli chcemy oglądnąć niebo to nie musimy otwierać okna tylko się przysunąć.
~Gall Anonim
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Ktoś przyzwyczajony do samochodów z 2019 roku może mógłby na coś tutaj narzekać, ale proponuje zapytać kogoś kto wsiadł do tego samochodu jeżdżąc wcześniej np maluchem (fiat 126)...
~Bartek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj nie mam zastrzeżeń. Siedzenia są bardzo wygodne. Przyciski są w zasięgu ręki, nie trzeba ich gdzieś szukać. Plastiki są w bdb stanie. Ładnie wyglądają i nie trzeszczą.
~krzysztof
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko jest pod ręką włącznik świateł jak dla mnie genialne rozwiązanie są tacy co narzekają ale ja nie z minusów to za daleko odsunięta klamka do otwierania drzwi poza tym ok
~xmss
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak u niemców, zamknij oczy a i tak trafisz, chociaż w nocy jak nie dziła jakaś żaróweczka jest trudniej bo wszystko blisko siebi ei zamiast podgrzewania szyby włączałem awaryjne.
~walec
Coupe 2.3 E 133KM 98kW
Jak to w audi. Wszystko na swoim miejscu tam gdzie bysmy sie tego spodziewali. No może poza włącznikiem świateł w kolumnie kierowniczej, przed kierunkowskazem:)
~Bono Boss
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Układ przycisków i dostępu do schowków jest dobry, liczne półeczki i schowki ułatwiają w utrzymaniu porządku w aucie. Brak mi jedynie podłokietnika dla kierowcy.
~Prono
Cabrio 2.8 E quattro 174KM 128kW
Trzeszczy bo twarda konstrukcja. Przy dużych prędkościach słychać szum. Bez windshota potrafi urwać głowę :P Guziki na swoich miejsach, wszystko pod ręką. Climatronic już nowy model
~August Horch
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Perfekcyjna! Mimo upływu lat nie wygląda staro. Materiały pierwsza klasa. Nic nie trzeszczy. Moje stare audi jest lepsze pod tym względem niż japońce z początku XXI wieku.
~cocojambo
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
tak jak w standardowym niemcu-wszystko w rownych odleglosciach,wszystko symetrycznie osadzone,mi to odpowiada,wszystko jest tutaj kwestia gustu,ale oglnie to wszystko jest wporzadku