Lista ocen Audi 80 B4 Sedan (224) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 422 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lars
Sedan 2.0 90KM 66kW
Mam to auto dopiero 5 mies. Przejechałem 15 tys. km na LPG. Kupiłem to auto od gościa, który bardzo kombinował a nie wymieniał części. Dzięki temu musiałem wymienić: 1. Silnik krokowy 2. Układ wydechowy 3. Łożysko przód 4. Tuleje gumowo-metalowe wahaczy 5. Opony. Jak na razie mam spokój.
~Janek 44
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Auto ma już swoje lata, ale musiałem naprawiać turbosprężarką, regenerować wtryski, czasami nie chciał zapalić, dwa razy wymiana sprzęgła przez wadliwy wałek główny, szybko zużywający się napinacz z paskiem wieloklinowym, przednie zawieszenie oraz przewody gumowe hamulców z przodu.
~robertkujawinski@wp.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Jak wcześniej powiedziałem auto wykonane jest z dobrych starych materiałów. Na obecne czasy to bardzo prosta konstrukcja ktora potrafi zrobic wieksze przebiegi niż obecne nowe auta. Nie wysilone jednostki napedowe wróżą przebiegi bez napraw spokojnie 500 tyś i wiecej.
~Guccikus
Sedan 2.3 E quattro 133KM 98kW
Niestety miałem kilka poważnych usterek ponieważ zanim trafiła w moje ręce stała 2 lata w garażu z przeciekającym dachem. Najgorsza jest rdza nadwozia przy drzwiach w okolicach nadkoli, stukanie popychaczy zaworów w silniku. Nie mniej jednak żadna usterka nie unieruchomiła samochodu.
~Bastek
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
nie miałem w nim usterek jak na taką ilość przejechanych km, chociaz ostanio zauwazyłem problemy z układem chłodzenia, radze pilnowac temp silnika przegrzanie moze skonczyc sie zle - wciągnieciem uszczelki głowicy lub powazniejszymi konsekwencjami
~Adasiek z Audi 80
Sedan 1.6 E 100KM 74kW
ZERO! Kompletny brak rdzy (ocynk), silnik zdrowy, nie bierze oleju, a części eksploatacyjne puki co się nie psują. Największą zaletą tego samochodu jest jego bezawaryjność i w tej kwestii z przyjemnością tam 5 gwiazdek.
~mg
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Brak poważnych usterek. Wymieniłem przewody paliwowe i uszczelkę pod pokrywą silnika bo miała drobny wyciek.A i jeszcze przełącznik świateł. Tak pozatym to w zasadzie za pięć lat wydałem połowę teko co za trzy lata na poloneza...
~Monkahead
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Do tej pory brak jakichkolwiek usterek (silnik, etc.). W 3 lata zrobilem tym autem 65000km. Na razie wymieniam tylko tuleje wahaczy, tarcze, klocki, etc. czyli same materialy eksploatacyjne. Zadnych usterek w trasie jak do tej pory.
~Bono Boss
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik jest bardzo trwały i żywotny. Poza normalną eksploatacją części tj. łożyska, klocki, amortyzatory, poduszki na silniku, to większych problemów nie miałem, nie mam i mam nadzieję że dalj nie będe mieć. Turbina jest zdrowa
~Lucky
Sedan 2.0 90KM 66kW
Pompa paliwa, ale to mojej winy ponieważ jeżdżąc na LPG nie dolałem benzyny co spowodowało zatarcie pompy paliwa. Należy mieć troszkę benzyny w baku, bo pompa paliwa jest zanurzona w baku i jest chłodzona i smarowana z benzyny.
Audi 80 B4 Sedan