Lista ocen Audi 80 B4 Sedan (307) - Całokształt

Na liście zabraknie 339 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojt
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
autem jezdze od 2 tygodni dopiero ale zrobilo na mnei bardzo dobre wrazenie, wyglada świetnie, wnetrze jest komfortowe i bardzo dobrze wykonczone i racezj nie odbiega zbyt wiele od samochodow produkowanych obecnie, auto prowadzi sie pewnie, jest dynamiczne i ciche, po przsiadce ze starego forda escorta mam wrazenie ze te 2 samochody dzieli conajmniej 15 lat (a w rzeczywistosci 3 lata) jestem bardzo zadowolony
~Fan Preludy
Sedan 2.0 90KM 66kW
Obiektywnie patrząc na samochód, który ma w tej chwili 25lat i 229 tyś. przebiegu (przynajmniej raz przekręcony), a jest z 1992r. to jasne jest że wymaga trochę uwagi ze strony mechanika, ale dużo napraw jest się wstanie zrobić samemu, a części są tanie w porównaniu z nowymi autami. Nigdy dużo nie wymagałem od auta, dlatego zaskakuje niezawodnością, komfortem i małym spalaniem na trasie.
~przemo
Sedan 2.0 90KM 66kW
Samochód bardzo solidny, mam go w rodzinie juz 6 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Silnik z LPG współpracuje bdb. Zero rdzy. Samochód ma 21 lat a w środku przypomina jakby był z lat 00 wzwyż. Opel, ford, renault, nissan, mazda nie mają co się równać. Wiadome klasa premium. Chce już kupić nowsze audi. Szkoda będzie się z nim rozstawać...:( takich aut niestety, ale juz nie będą produkować
~Marek
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Bardzo solidne auto, mimo wieku wszystko działa, jedyne awarie to przepalające się żarówki:) Trzeba tylko uważać na mechaniczny wtrysk, po tylu latach może mieć kaprysy. Przed zakupem warto sprawdzić jak auto działa na zimnym/ciepłym silniku etc. Auto w tej wersji ma jeszcze jedną, wielka zaletę- dźwięk, w tej, a nawet dużo wyższej cenie auta z lepszym brzmieniem się nie dostanie:)
~mg
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Takiego auta już chyba nikt nie będzie produkował: za trwałe, za mało pali, nie psuje się.Oprócz normalnych kosztów eksploatacji z wiekszych awari to było wymienienie uszczelki pod pokrywą zaworów i wymiana przewodów paliwowych.Myślę że tak naprawdę auto ma jakieś 100tyś km więcej niż na liczniku(wiadomo cofany...)Aha nie zamierzam go sprzedawać chociaż kupuję inne( pewnie bedzie gorsze)
~marek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jakbym potrzebował jechać natychmiast na drugi koniec Polski to siadam i jadę. Nigdy nie było poważnej usterki i jak ostatnio regulowałem silnik (nie żeby źle chodził ale regulować i sprawdzić nie zaszkodzi)mechanik powiedział że silnik w idealnym stanie i można jeszcze 200000km zrobić. No i jak tu sprzedać takie stare i niezawodne auto??? i co kupić bo nowsze audice to już \"ne je to\".
~kriss
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
jak na razie jestem barezo zadowolony ni zmienie szybko bo zabardzo nie ma na co napewno na a4 ani passata b5 bo to nieszczesne zawieszenie golfow 4 jezdzi tyle ze szok a opel skoda czy seat to do piet audi nie dorasta nawet z tymi samymi silnikami ( tdi) to i tak to nie chodzi tak samo jak w audi i vw no chyba ze wprowadzom ten podatek ekologiczny to z rzalem sie ze soba rozstaniemy
~Fan marki 131182
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Moje auto jest z 1993r i dałem za nie niecałe 10 000zł. Mogę smiało powiedzieć że za takie pieniądze ciężko jest kupić porównywalny samochód tej klasy w dislu, z ocynkowaną blachą, tanimi częściami itd. Audic jest dużo na rynku, są i krajowe i sprowadzane ale żeby kupić w dobrym stanie i rozsądnym przebiegiem trzeba trochę poszukać. Gwarantuje że się opłaca i gorąco polecam ten model.
~holmes
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
jak kupilem wydawal sie drogi ale mam go juz ponad 4 lata i musze stwierdzic ze w sumie wyszedl mnie tanio.powazniejsza naprawa to nastawnik pompy,ale po 200 tysiacach to normalne(silnik nierowno pracowal)koszt500zl ale teraz chodzi jak nowy,wycisnalem nim 203km/h,na zbiorniku robie ponad 1000km(po zalaniu odpowietrznika).Spala w mieszanej5.5-6l/100 na autostradzie mniej.Super autko.
~audi80b4abt@wp.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
Ogólnie jeżdzę tym autem ponad 3lata,jestem z niego bardzo zadowolony,jest to auto 16letnie i nie mogę wymagać od niego niewiadomo czego?Za te pieniądze naprawdę warto,rdzy ani śladu,usterki są do przyjęcia,tanie części i samemu można dużo przy nim zrobić,bo jest proste.Napewno następne też będzie 80b4 z tym samym silnikiem ale koniecznie z klimą,polecam te auto.
Audi 80 B4 Sedan