Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1994 (67) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kriss
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
bardzo durzo miejsca w srodku z tyłu i z przodu siedzi sie bardzo wygodnie fotele z reg wysokosci z tylu podlokietnik jak dla mnie rewelka oczywiscie dla 4 pasarzerow w 5 na dalsza trase nie polecam bagarznik ma prawie 440l i do tego skladane asemetrycznie siedzeniaotwor durzy niski prog nic dodac nic ujac teraz minusy za nisko poprowadzony podlokietnik w drzwiach jak dla mnie mam 178cm brak reg kierownicy brak stopki pod lewa noge i przy...
~rlap@tlen.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochód b.wygodny.Drzwi szeroko otwierane powodują że nawet osoby starsze i niepełno sprawne wsiadają bez problemów.Wygodne siedzenia dają komfortową jazdę przez wiele godzin (jechałem 1500 km bez dłuższej przerwy).Ma znaczenie również podłokietnik w środku tylnego siedzenia.
~krzysztof
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
nie jest to passat ale też nie jest żle napewno więcej miejsca jak w a4 golfie 4 czy astrze jedyny minus troche za niski jest wysokie osoby mogą mieć problem ale ja przy 178 cm mam wystarczająco miejsca
~Pieta
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu super gorzej jak kierowca i pasażer wyłożą sie do tyłu to podróżujący nie mają za wiele miejsca ale ogólnie jest przestrzennie no i duży bagażnik
~Bono Boss
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Ja z reguły jeżdżę sam wiec jako kierowca mam dużo miejsca. Z przodu jest dużo miejsca, natomiast z tyłu osobom powyżej 185 jest już trochę ciasnawo a zwłaszcza nad głową.
~Tomek Bii@op.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jestem osoba wysoka wiec zabieram troszkę więcej miejsca pasażerowi za mną. Jeśli chodzi o tył osoby wysokie mogą poskarżyć się ze dotykają głową podsufitki. Ale czuje się komfortowo.
~Bartek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Miejsca jest naprawdę sporo. Z przodu jest wystarczająco dużo miejsca na nogi. Z tyłu jest już nieco gorzej, ale zależy jak bardzo fotele są odsunięte do tyłu.
~Tom_TT
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Dla 4 osób(dorosłych) raczej nic więcej nie potrzeba, bylem w Italii 4 osoby, raczej nikt nie narzekał. W pięciu mogły by się już pojawić pewnie dyskomforty
~Grzegorz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
przestrzeń zarówno z przodu jak i dla pasażerów z tyłu w zupełności wystarczająca, nawet 5 dorosłych osób może swobodnie podróżować a 4 to już komfortowo
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
5,7
~michał
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
z przodu troszke ciasno, ale z tyłu to aż szkoda gadać, raz tylko próbowałem... nie polecam - mam 184 cm i musze jezdzić ze schylona głową !!!
Audi 80 B4 Sedan