Lista ocen Audi A4 B5 Avant (220) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 223 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamikase1@o2.pl
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
kierowca rewelka w porownaniu z audi A3 na dlugie trasy super z tylu na małe dzieci ok jak ktoś potrzebuje przestzeni z tyłu kupuje A6 proste
~Darek Gdynia
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Mankament- mało miejsca dla pasażerów tylnych siedzeń- szczególnie za kierowcą- jesli ktoś jest duży nikt z tyłu nie wsiądzie- ale to przecież jest a-4
~AGD
Avant 2.4 30V 165KM 121kW
Zeby zrobic miejsce wygodne dla pasażerów z tyłu trzeba troszeczke przednie fotele przysunąć. Ale dla dwoje dorosłych z dziecmi idealne.
~Maryjan
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Generalnie to przecież małe autko ale dla mnie z przodu ok, natomiast z tyłu...... w porównaniu do mondeo mkIII trochę ciasno ale dla dzieci chyba w sam raz
~giaur
Avant 2.4 30V 165KM 121kW
Mam 196 cm wzrostu. Jak dla mnie jest ok. Dla pasażerów siedzących za mną już gorzej. No ale jeśli chcemy kupić auto do wożenia ludzi to polecam autokar :P
~Dawid
Avant 1.8 20V Turbo quattro 150KM 110kW
Ja tam z przodu nie narzekam, nie jest to A6 czy A8 ale zdecydowanie wiecej miejsca niż w BMW klasy 3. Jeśli chodzi o miejsce z tyłu to tam nie podróżuje.
~olo_wlkp@interia.eu
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
dużo dla kierowcy, dużo dla pasażerów .... dużo na zakupy w koncu to avant .... nie spotkałem się żeby ktoś jadacy ze mna narzkał na brak miejsca
~wujek dobra rada
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Pakiet S-line ze sportowymi fotelami i naprawde nie chce innych.Mam 194cm wiec kazdy potencjalny pasazer tylnej kanapy(za mna) placze za nim wsiadzie.
~knietek
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Z przodu jest sporo miejsca ale z tyłu tylko przeciętnie. Przy rozłożonym foteliku dla dziecka na przednim fotelu trzeba się posunąć max do przodu.
~dejw
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
z przodu jest super,lecz ztylu za pieknie to juz nie jest.gdy wygodnie sie rozsiasc z przodu dziecko na foteliku z tylu kopie po siedzieniach.
Audi A4 B5 Avant