Lista ocen Audi A4 B5 Avant (220) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 223 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Z przodu idealnie ale z tyłu troche mało miejsca na nogi jak z przodu siedzi ktoś wysoki.Dla przykładu ja mam 188cm wzostu i jak usiąde na przodzie to drugi taki jak ja wysoki z tyłu już nieusiądzie, max ktoś kto ma 165cm.
~ikamil88
Avant 1.8 20V Turbo quattro 150KM 110kW
Dużo miejsca, jeździmy w dwie osoby, ale jak ktoś jest z tyłu to mówi że się mieści i jest super, nigdy w 5 osób nie jechałem wiec nie wiem jak 3 osoby z tyłu by sobie poradziły, myślę że ok :)
~gucio
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
ilość miejsca dla podróżujących niezależnie od miejsca smiesznie mała. mam 190cm wzrostu i pod tym względem auto mnie nie zachwyca. za moim fotelem nawet dziecko w foteliku ma problem usiaść
~Yahoo
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Z przodu jest wygodnie ale z tyłu .... szkoda słów. PORAŻKA. Mam 190 cm wzrostu i za mną z tyłu nie usiądzie nawet dziecko. Chyba, że z przodu siedzą nie za wysokie osoby, to jakoś da radę z tyłu usiąść.
~Pioter
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Miejsca w pierwszym rzędzie jest dowolnie dużo. Odbywa się to niestety kosztem miejsca dla pasażerów. przy rozsądnym ustawieniu foteli kierowca ma luksus, a pasażer za nim nie ma na co narzekać.
~KSKO
Avant 1.9 TDI quattro 116KM 85kW
Nie brakuje miejsca na wygodną pozycję i podręcznych schowków na drobiazgi czy to w drzwiach, pod kierownicą jak również w podłokietniku, który raczej jest w prawie każdym egzemplarzu w standardzie.
~Krecik
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Nie ma dużo miejsca ale dla przeciętnego kierowcy przy wzroście 185cm jest mi wygodnie i czuję się dobrze za kierownicą. Jeśli chodzi o tylną kanapę to na krótkich odcinkach nie ma tragedii.
~Semirulez!
Avant 1.6 i 101KM 74kW
Z tyłu troche malo miejsca... natomiast z przodu idealnie! Dla duzej rodziny może być za małe, zwłaszcza dla osob wysokich (okolo 190 cm) moze byc za malo miejsca na nogi (siedzac z tylu)
~lukasz
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Trochę mało miejsca jest w środku. Wcześniej jeździłem omegą no ale to jest \"troszkę\" większe auto. Na razie nie jechałem nigdzie daleko, więc ciężko mi ocenić komfort przy dłuższych trasach>200km
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Przestrzeń dla kierowcy idealnie dopasowana, przynajmniej dla mnie. Mogłoby być odrobinkę więcej miejsca dla pasażerów siedzących z tyłu. Jednak dla mnie jako dla kierowcy nie ma to żadnego negatywnego wpływu
Audi A4 B5 Avant