Lista ocen Audi A4 B5 Avant (220) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 223 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tryyourluck@interia.pl
Avant 2.8 30V 193KM 142kW
z przodu całkiem cąłkiem, mam avant ale jak to mówią to takie kombi na niby...miejca nic!:) wiecej jest w dzisiejszych smochodach klasy mini.
~maro
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
mam ponad 180 cm i miejsca za kierownicą jest dość choć z tyłu nie jest już tak różowo w pięciu nie pojedziemy nad morze ale mała rodzinka owszem
~otis8@o2.pl
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
mam 197cm wzrostu i pozycje znajduje za kierownica..ok..słyszałem od pasarzerów ze słabiej z tyłu.. bagaznik spory jak na zgrabne sportcombi
~angol
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
mam 180 cm i jako kierowca mam ciasnawo, jak się odsunę więcej do tyłu to ci z tyłu narzekają że ciasno, ogólnie raczej ciasno bez względu na miejsce
~Josh
Avant 2.6 150KM 110kW
przod jak nakbardziej pozytywnie. ale tyl do bani malo miejsca jak w maluchu. Jak na taki samohod to ciasno jak w d... Za to w bagazniku sie mozna ganiac
~MICHAŁ
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
dla mnie to VW golf wewnątrz a ze mam kombi to jedynie bagażnik ratuje wizerunek auta klasy średniej, dla kierowcy miejsca jest dość ale z tyłu to kiszka
~Dzikus
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Słabo na przodzie w miarę tył porażka bagażnik nawet ok ale ścięty tył powodował że nie można było większych rzeczy wrzucić
~Łukasz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Z przodu jest sporo miejsca, nawet dla wysokiej osoby. Niestety jak taki 2m Jasiu się rozsiądzie to z tyłu zostaje miejsca dla psa.
~Prince Polo
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Z przodu OK, ale z tyłu - totalny brak miejsca (przedni fotel mam odsunięty maksymalnie do tyłu - długie giry).
~Jacek Z.
Avant 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Z przodu dużo miejsca, ale z tyłu to porażka :-/ ciasno! Bagażnik też szału nie robi pojemnością, ale jest funkcjonalny i ustawny.
Audi A4 B5 Avant