Lista ocen Audi A4 B5 Avant (220) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 223 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adadur
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Z przodu w zasadzie jest pełen komfort. Nawet bardzo wysocy nie będą walili głową o dach. Z tyłu brakuje troszkę przestrzeni na nogi przy wsiadaniu ale jak się usiądzie to nie jest zle.
~Marcelb
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Wydaje mi się ze w b4 było więcej miejsca pewnie dlatego że fotele były cieńsze hitem jest regulacja kierownicy góra dół zrobili ją chyba tylko po to żeby napisać że jest
~maronmd
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Osobiście mam jeden minus, jestem dość wysoki, i jak usiądę za kierownicą to jest ona dla mnie troszkę za nisko po mimo że można ją regulować, ale to tylko taki drobny mankament
~Marcin
Avant 2.4 30V 165KM 121kW
Mam 187cm i na brak miejsca nie moge narzekać lecz nie może powiedzieć tego samego pasażer siedzący za mna. Miejsca z tyłu dla wyższego pasażera na nogi praktycznie nie ma.
~Adammm
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Dla kierowcy ok, ale ilosc miejsca z tylu na nogi jest po prostu skandaliczna. Auto pod tym wzgledem moze konkurowac z fiatem panda albo czyms podobnym. Ogolnie auto jest dosc ciasne.
~sruba
Avant 2.8 30V 193KM 142kW
przód jest komfortowy, niestety z tyłu ilość miejsca może rozczarowywać. spodziewałem się więcej, ale tragedii nie ma. w wersji \"dwójka dorosłych, dwójka dzieci\" jest OK.
~maro_2@op.pl
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Z przodu ok, ale dodam, że mam tylko 176 cm wzrostu. Tył, cóż mazda 6 bije audi na głowę. Bagażnik jak na tej klasy auto średni, ale mi wystarcza, no i mam rękaw na narty.
~grzegorz06041@wp.pl
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Dla mnie super, zresztą mam 173 cm wzrostu i skromną wagę, więc i w małkersie się zmieszczę, a jak pasażerom w mojej Audicy zbyt ciasno to niech zasuwają na piechotę... malkontenci;)
~M@riusz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Miejsca z przodu nie brakuje ( nawet dla większych osób ), z tyłu - tragedia! ( to nie jest Passat ). Ale w sumie większość kierowców jeździ z przodu a nie z tyłu :)
~Lukas
Avant 1.9 TDI quattro 116KM 85kW
Jeżeli chodzi o wnętrze jest super. Podświetlenie na krwisto czerwono całego kokpitu, szczególnie w wersji z audi symphony. Zegary podświetlone na biało nie męczą oczu.
Audi A4 B5 Avant