Lista ocen Audi A4 B5 Avant (220) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 223 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vakial
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Z przodu rewelacja natomiast z tyłu bez szału. Sytuację w moim przypadku ratuje fakt że mam 170 cm wzrostu i można za mną usiąść. Jakbym mial 180 cm wzrostu to jazda z tyłu za mną nie należała by do przyjemności. Bagażnik taki sobie.
~mazbiny
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Mistrzem przestronności to auto nie jest. Z przodu miejsca jest w stopniu wystraczającym, ale juz z tyłu co wyżsi pasażerowie będą narzekac na brak miejsca nad głowami a także na kolana. Nie jest to auto w pełni rodzinne.
~moteq
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Na przodzie jest bardzo wygodnie, miejsca sporo nawet dla roslych pasazerow. Z tylu jest nieco gorzej. Bagaznik dla mnie wsytrczy. Wykonczenie jest super. Wszystko odporne na zurzucie, nie trzaska i nie trzeszczy.
~robertb_s@poczta.fm
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Wielu narzeka na przestrzeń na tylnej kanapie. Dla mnie jest więcej niż wystarczająca. Jestem wysoki, więc fotel kierowcy jest odsunięty dość daleko, ale żaden pasażer siedzący za mną nie narzekał na brak miejsca.
~miksell
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Z przodu kierowca ma sporo miejsca. Z tyłu ilość miejsca zależy od wzrostu kierowcy ;-) Podróżowanie w 4 osoby jest optymalne. # osoby na tylnej kanapie mogą mieć ciasno. Porównując do peugeota 406 ilość miejsca bardzo podobna.
~jarekp_1986
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Kierowca i pasażer super.Omega to to nie jest na pewno ale miejsca wystarcza na nogi czy na szerokośc ale tył to już nieporozumienie.Nie dośc że ciasno na nogi to dziwnie wąsko i nie wiedomo po co gigantyczny tunel na podłodze.
~Paweł Hohol
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
mało miejsca, jak na tę wielkość auta. Fotele niby wygodne, ale przy dłuższej jeździe cierpnie prawa noga, mam 180 cm i było mi średnio. z tyłu jeszcze mniej miejsca niż z przodu, a fotela nie odsuwałem na maxa (patrz: mój wzrost)
~Pasqual
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Hmm z przodu jak najbardziej OK. Tył hmm nieco gorzej. Gdy się wozi fotelik a w nim dziecko mamy problem. Trzeba mocno wsunąć przedni fotel żeby nas pociecha nie traktowała bucikami po głowie :). Da się znieść.
~by.Pape
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na tą wielkość pojazdu spodziewalem się troche więcej miejsca w środku, ale nie jest źle. W Avancie wynagradza to bagażnik. Mam 185cm wzrostu i po zlożeniu tylnych siedzeń wygodnie przespałem sie w bagażniku8)
~Adimas
Avant 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Przód rewelacja, z tyłu w miarę. Siedziałem kilka razy z tyłu (mam 181cm) i nie czuje się zmęczenia, nawet po dłuższej trasie. Ale raczej tył nie jest dla dryblasów, powiedziałbym że do 180 będzie komfortowo, powyżej już gorzej.
Audi A4 B5 Avant