Lista ocen Audi A4 B5 Avant 2.5 TDI 150KM 110kW 1997-2001 (39)

3,5
~jarekp_1986
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Auto dobrze wygładające,dobrze jeżdzące, dobrze wykonane ,ciągle jeszcze uchodzące u nas za luksusowe ale niestety mało niezawodne i drogie w utrzymaniu.
~280E
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Prowadzi sie jak po sznurku, zawieszenie orginalne a auto ma 17 lat! i 300 tys km przejechane! (Układ jezdny)
~Przemek
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Za cenę 30-32 tyś zł za ocznik 1999-2000 i wyposażeniem jaki te auta oferują i jakością wykończenia jakie żadne inne auto za tą cene niemoze sie pochwalić to jest niezle.Niema sie do czego przyczepić.Auto takie jak powinno być.
~apo@astercity.net
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
jakość wykończenia auta jest znakomita pod każdym względem. Wnętrze i jakość materiałów doskonałe. Obsługa przycisków intuicyjna. Silnik niezawodny i świetnie wyciszony. Kultura pracy daje poczucie pewności dotarcia do celu podróży. Co prawda teraz kupiłem Subaru i zapewne będę sprzedawał moje Audi ale na pewno z żalem.
~Adammm
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Ogolnie jestem nie zadowolony z auta. Po prostu nie widze nigdzie tej jakosci o ktorej wszyscy tyle mowi przy audi. Nie jest to najgorsze auto ale powiedzial bym, ze calkiem przecietne. Osobiscie wolal bym kupic passata lub skode octavie i to z silnikiem 1.9. Ewentualnie mondeo. Wszystkie te auta sa duzo tansze i jesli chodzi o jakosc jest na podobnym poziomie. Na pewno nie na gorszym. Miałem okazje tez jezdzic A6 z tego roku, i z tym samym...
~otis8@o2.pl
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
ogólnie spodziewałem sie lepszej jakosci drobizgów no i te zawieszenie ..ale silnik elastycznosc spalanie prestiż na 6!!! najnowsza generacja i jej design...bajka...zmienie na lepszy model;)
~Maciek
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Ogólnie patrząc na ten model to jest on godny polecenia osobom,które jeżdżą dużo w trasę i lubią jak im \"wszystko gra\"!Na pewno nie kupię już VW,bo to już nie ta klasa auta.
3,7
~rycerz78
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Gdyby nie poważne wady konstrukcyjne w osprzęcie silnika jak i w samym silniku to byłoby super. Prowadzenie, wykonanie oraz wyposażenie na najwyższym poziomie. Dodam, że nie tankowałem tylko na Orlenie, BP i Shellu. Największe wady - pompa wtryskowa, wałki rozrządu (dobrze, że mi się nie przetarły), ciągle kapiący olej z silnika oraz drogie rozwiązanie w zawieszeniu przednim.
~Tomek
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Ten silnik to poezja , dynamiczny , cichy i nie chce paliwa. Auto płynnie rozpędze się do 200km/h , prędkość maksymalna ok 230km/h. Bardzo elestyczny na 6-biegu można jeżdzić 70km/h. Mam go prawie dwa lata i tylko wymieniem oleje filtry i leje paliwo. Wymiany robię co 10tys oleju i wszystkich filtrów. Naprawde dbam o silniczek , więc niemam problemów jak inni piszę (wałki , pompa ,turbina) ci co nie dbają zajadą nawet traktor. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
~kierowniczka
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Jedzie się wygodnie i cicho. Siedzenia są fajnie wyprofilowane. Mimo 16 lat na auto dalej przyjemnie się patrzy
Audi A4 B5 Avant