Lista ocen Audi A4 B5 (1376)

~mazbiny
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Auto warte swej ceny. Uważam, że dużo lepiej jeździ się A4 z mocnym silnikiem benzynowym, takim właśnie jak 1.8T, 2.4 czy 2.8. Takich właśnie szukałem i szerokim łukiem omijałem przereklamowane moim zdaniem jednostki TDI.
~HEGMAN
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Generalnie Audi A4 AVANT 1.8 uważam za solidny i trwały samochód.Jeśli nabędziesz auto z pewnej ręki nie \"klepane\" o czymś takim jak rdza dowiesz się z opowieści użytkowników innych marek.Zawieszenie jest również bardzo dobre ale na naszych drogach nawet czołgi gubią gąsienice.Jakość materiałów użytych do wykończenia wnętrza jest pierwszej klasy i nawet po wielu latach jeśli są właściwie użytkowane i konserwowane potrafią zaskoczyć pięknym...
3,7
~mwmisiek82
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
jestem zadowolony z mojej Andzi:) w miare dynamiczna potrafi jescze ruszyc z kopytem pomimo wieku i skrzyni automatycznej troche za duzo pali jak na 14 latke wyglada naprawde elegancko ( ciemny granat metalic z chromkami w okolo szyb i na 16 aluskach). nie jest jak narazie awaryjna jezdzi sie milo , przyjemnie, i w miare wygodnie:)
~darek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Podsumowując - na dzień dzisiejszy jest to już leciwa konstrukcja ale w porównaniu z nowszymi autami ma bardzo wiele zalet. Auto jest ładne(kwestia gustu) tanie w eksploatacji jak na takie auto. Auto jest praktycznie bezawaryjne bardzo komfortowe i oszczędne. Czego chcieć więcej? Po 5 latach eksploatacji złego słowa na to auto nie powiem. Ostatnio chciałem kupić nowsze wybór padł na e46 z ostatnich lat produkcji z 2 litrowym dieslem na...
~Franz
RS4 2.7 T 380KM 279kW
Autko to taki fajny miszmasz wielu gatunków - jest tu troszkę limuzyny, mamy rodzinne (teoretycznie, bo nieduże i niezbyt pakowne) kombi, a do tego sportowy bolid mogący konkurować z całą śmietanką ówczesnej motoryzacji (przyśpieszenie bije na głowę Porsche 911 Turbo 996 czy Ferrari 360). Samochód idealny? Raczej nie, ale z pewnością doskonały wybór dla osób niezdecydowanych lub praktycznych, a jednocześnie lubujących się w szybkiej jeździe.
3,5
~Paweł
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
drugi raz mnie nikt na ten samochód nie namówi. Żona mnie klęła non stop. jeździła moją Hondą CRV często. W końcu sprzedałem to \"cudo\" i kupiłem jej Focusa. Teraz wreszcie mam spokój. Najlepsze jest to, że frajerów na ten samochód jest dużo. Ja już do nich nie należę. Polecam za to CRV, którą mam od 5 lat i nic. A gaz się pięknie chowa w miejscu na koło w bagażniku (a koło wisi przecież na zewnątrz :) ktoś zrobił prezent)
~pole_Q
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
dla mnie swietnie zegrana linia nadwozia (ja mam wersje bez relingow...taka tez chcialem) wnetrze dokladnie spasowane i dobra jakoscia materialow wykonczone. No fakt trzeba zaplacic dobre pieniadze za dobre i pewne auto:)
~jsz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Dobry samochód pomimo wieku nic nie puka, nie stuka i nie trzeszczy. Ma nadal dość atrakcyjny wygląd. Jest wygodne i jeszcze nie zdarzyło się aby mnie zawiodło. Oczywiście trzeba sobie zadbać.
4,1
~Skonek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
bardzo dobry samochod. swietnie sie prowadzi,przyjemnie sie z nim obcuje. polecam kazdemu kto szuka porzadnego auta. jest wygodny i dobry. spalanie to jego najwiekszy mankament.
~Jachu
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj daję zdecydowanie nawet i 10. Może i samochód nie jest tani w eksploatacji, ale na pewno bezpieczny. To największa zaleta tego samochodu. Dzięki niemu żyję. Wypadek, kilkakrotnie koziołkowałem przód tył. Samochód do kasacji... Jednakże duża strefa wgniotu, dobrze wyprofilowane siedzenia, poduszki, a przede wszystkim gabaryty uratowały mi życie. Daję 5, ale gdybym mógł dałbym 10.