Lista ocen Audi A4 B5 (432) - Ergonomia

Na liście zabraknie 944 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jendrek002@o2.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Wszystko dobrze usytuowane, nie potrzeba wykonywać jakichś dodatkowych, niepotrzebnych manewrów. Tylko ocena dobra ponieważ prowadziłem samochody które były bardziej ergonomiczne
~Daniel R. puteau@go2.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
To auto naprawde ma wszystko tam gdzie byc powinno. Tylko raz podczas jazdy zapatrzylem sie na climatronic i troche "zjechalem" ale i tak nie widze innego miejsca dla tego sprzetu.
~dlugas audiholik:))
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
pieknosciowo wszystko na miejscu.choc na poczatku nie moglem przyzwyczaic sie do wlacznika swiatel umieszczonego tuz przy dzwigni kierunkowskazow teraz nawet o tym nie pamietam
~by.Pape
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
nie mam zastrzeżeń z wyjątkiem beznadziejnie umieszczonej popielniczki z przodu. Palący pasażer może nam utrudnić zmianę biegu, a to bywa czasami bardzo denerwujące
~Gewindfahrwerk
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Przyciski klimatronika i wyświetlacz klimy są zdecydowanie za nisko.Można spowodować wypadek na drodze gdy obsługujemy klimatyzację dlatego ja robię to bez patrzenia na wyświetlacz.
~luki
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
spala jak na bezynke o litr za duzo no ale ja nie jerzdze zn.ów 90 tylko 140 bo to minimum na dotarcie gdzies na czas nie ma problemu na rozbujanie jej do 150 dobrze sobie radzi
~Właściciel audi
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Kierowca czuję się świetnie, wygodne fotele, dobra widoczność, i dużo miejsca, nie można powiedzieć tego o osobach z tyłu, mają nie za dużo miejsca na nogi.
~makron
Sedan 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Problem z obsługą panelu klimatyzacji - schowany za dźwignią zmiany biegów.Poza tym w miarę dobrze, ale w porównaniu do Volvo albo Mercedesa W 210 to słabizna.
~Damian
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko pod ręką. Ładna deska. Mimo wieku auto nadal mi się podoba za prostotę i elegancję. Dobrej jakości materiały dużo lepsze niż w Passacie B5.
~paweł_sudnik
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
To co najpotrzebniejsze jest pod ręką i w jej zasięgu. Jak człowiek ogarnie gdzie jest jaki przycisk to potem już bez patrzenia wszystko obsluguje.