Lista ocen Audi A4 B5 Sedan (351) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 562 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~narty_jezusa
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
kupilem auto gdy na licnziku bylo 150tys, wymienilem pompe wtryskowa cale zawieszenie z przodu i powaznych usterek to tylko tyle nigdy mnie nie zawiódl na drodze. Zawsze pali na dotyk, nawet przy minus 20 :)
~ADAM
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
rowniez brak , kupujc AUDI nie pozałujesz ale z orginalnym przebiegiem i bezwypatkowy a nie kupowane z dziwnych komisow i prostowanych w ciemnych garazach , wtedy na pewno znajda sie tacy ktozy beda nazekac
~Hubert
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Zawieszenie zawieszenie i jeszcze raz zawieszenie jak ktos nie uwaza to mozna wymieniac wahacze co 2 miesiace a to jest koszt 1000-3000 zł zalezy jakiej firmy wahacze kupimy i ceny robocizny.
~arekpawlowski1@vp.pl
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
poważne usterki to wycieranie się wałków rozrządu przy ok 200 tys zależy od trybu jazdy właściciela,wymiana rozrządu nie jest tania aby zrobić to jak należy trzeba poświęcić ok 2.5 tys z robocizną
~Enzo
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
abs , cos burczy przy wycisku sprzegła choc było one wczesniej robione kilka krotnei nadal jest zle,ogólnie tragedia nigdy wiecej żadnego audi to jest auto dla ludzi z grubym portfelem na wymiany czesci
~Mad_MAX
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
No tutaj to jedynie wiem ze zawieszenie siada na naszych drogach bardzo szybkie a ze jest z aluminium no to juz wszystko wiadome, a koszty hahahaha lepiej nie gadac kompletne zawieszenie gdzies ok. 3000 :)))
~Reks1o
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
wycieki z maglownicy i układu wspomagania przy zbyt agresywnej jeździe po krawężnikach (żona pomyli gaz z hamulcem i usterka gotowa) oraz związane z tym usterki wahaczy kół przednich
~marki
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
TO ZALEŻY CZY SAMOCHÓD JEST DOBRZE EKSPLATOWANY JAK DUŻO BĘDZIEMY JEŻDZIĆ NIM PO DOŁACH TO Z PEWNOSCIĄ ZAWIESZENIE DO WYMIANY MOMENT PAMIĘTAJMY IŻ JEST TO RACZEJ LIMUZYNA
~Grzegorz
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
zawiecha to porazka chociaz wine tez nalezy zgonic na nasze piekne drozki. Elektronika tez jest na niskim poziomie. Do tego dochodza pompowtryski, turbina, egr, dwumasa
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Przednie wielo wachaczowe zawieszenie, trzeba je miec na oku i naprawiac na biezaco, elementami, inaczej naprawa calosci moze sie okazac bardzo kosztowna. Poza tym bez zarzutow.
Audi A4 B5 Sedan