Lista ocen Audi A4 B5 Sedan (351) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 562 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Farmer
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Bardzo poważnych usterek nie ma za często. Jeżeli tarcze i klocki są poważne to można to zaliczyć. Z poważniejszych napewno pompa paliwa oraz przeguby.
~mieciu
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
przepływomierz powietrza bardzo często się przepala, a do tego sonda lambda bardzo często się psuje, a tak poza tym nic więcej nie zaobserwowałem
~Piotrze :)
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Odnotowałem dwie poważne usterki. Pompa wtryskowa która się rozszczelniła, wymieniłem na używaną. No i strzelił mi raz pasek rozrządu... pozatym nic :)
~jacek
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Ponieważ nie posiadam garażu AUTO stoi na wolnym powietrzu i pali na ryz,jeszcze mnie nie zawiodło mimo dużych mrozów.Auto posiadam 5lat.
~Łukasz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tu jest dobrze było by doskonale gdyby nie te drobiazki. Nigdy nie stanął w drodze może dlatego że dbam i jak coś się zaczyna dziać to do mechanika odrazu.
~Pawel
Sedan 2.4 30V 165KM 121kW
jezdzilem tym autem caly rok i nic zlego sie mi nei przytrafilo czesci eksploatacyjne czyli rozrzad oleje i filtry a auto sluzy jak nalezy
~mario.z1@o2.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Przez dwa lata użytkowania nie miałem żadnej awarii. Bo trudno nazwać stukające przegóby awarią. Zresztą przegóby wymieniłem zanim się rozsypały.
~blix
Sedan 1.8 20V Turbo quattro 150KM 110kW
Niestety zawieszenie to słaby punkt. Silnik jest raczej bezawaryjny. Ogólnie nie powinien stanąć gdzieś w trasie jak regularnie dba się o przeglądy.
~polak-86@o2.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
...jak narazie to byłem w serwisie i wiem że mam do wymiany prawą końcówkę drążka kierowniczego (z czego wymienia się zawsze dwa też nie wyskoki koszt)
~agd20
Sedan 2.8 quattro 174KM 128kW
Maglownica w aucie do wymiany. koszt ok 600zł z robocizną. I zawieszenie , ale jakie auto na naszych drogach nie ma zawieszenia do roboty.
Audi A4 B5 Sedan