Lista ocen Audi A4 B5 Sedan (351) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 562 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DarekR_22
Sedan 1.8 20V quattro 125KM 92kW
Jak kupiłem huczał układ różnicowy w skrzyni, w końcu po 1,5 roku sie posypał po 30 tysiącach, tak ze i tak dużo wytrzymał, ale kupiłem całąskrzynie za 400zł i chodzi tak jak potrzeba,
~Chrzanek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tylko spręzyna pękła, ale nie spowodowała wykluczenia auta z jazdy bo nawet nie wiedzialem ze jest pęknieta :) Poważnych usterek narazie brak. tylko ekspoloatacja jak narazie.
~jeremi
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Zawieszenie do bani Wymienilem juz przegub wachacze dwa a drogie To mnie troche odstrasza od kupna nastepnego auta marki audi A mam zamiar teraz zmienić bryczke Może lagune...?
~arto
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
wystarczy przeglad raz na rok to wszysto, powaznym mankamentem jest przednie zaiweszanie koszt regeneracji wahaczy - wymiany ich to ok 1100 z; plus duperele z tym zwiazane
~KK
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Kiedy kupilem musialem zregenerowac pompe wtryskowa i wymienic wtryski bo samochod swoje przelecial, spory wydatek ale jeszcze nie bylo takiej sytuacji zebym nie mogl jechac
~kubus_pce@o2.pl
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
jedną z usterek są zawieszenia przednie które nie są przystosowane do polskich dziurawych dróg na szczęscie koczt wachacza wacha cie od 150 - 450zł egeneracja jest raczej niemożliwa
~rafi
Sedan 2.8 30V 193KM 142kW
przejechałem tym autem 70 tyś km i: zawieszenie do wymiany, sterownik klimatyzacji padł, listwa od wspomagania-umarła, pompa paliwa też oczywiście na wakacjach:)
~Właściciel audi
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Po 20 latach w samochodzie wymieniłem oryginalne : przeguby, amortyzatory oraz cewke, dla mnie to oznaka jakości tych samochodów i ich bezawaryjności.
~kotek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Stukające wahacze, zużyte końcówki drążków, co chwile jakieś luzy w zawieszeniu, kompletnie popsuta maglownica. NIE NIE NIE. Nigdy więcej Audi.
~Mariusz
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Moim zdaniem jest w miare przystępnie ceny nie są nie wiadomo jakie zależy gdzie kupujemy części czy nie przepłacamy i gdzie naprawiamy
Audi A4 B5 Sedan